Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Utrudnienia w ruchu na weekend

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Kierowców czekają spore utrudnienia. Sprawdź, gdzie!

Dziś -18.07, o godz. 22.00 drogowcy uniemożliwią ruch łącznikiem wjazdowym prowadzącym z Trasy AK, tj. od mostu Grota-Roweckiego w stronę Bielan. Wprowadzone mają być objazdy – ul. Broniewskiego, Włościańska, Słowackiego lub Broniewskiego, Reymonta.

Także w piątek o godz. 22.00 nieczynna będzie ul. Warszawska na Ursusie. Prowadzone będą tam prace nad wymianą starej nawierzchni. W związku z tym, zmienione zostaną tymczasowo również rozkłady jazdy kilku linii – 187, 194, 716 oraz N35. Problemy z komunikacją w tej części miasta potrwają do poniedziałku, do godz. 4.00.

Na sobotę, od godz. 5.00 szykowana jest blokada skrzyżowań na ul. Świętokrzyskiej, tj. z ul. Jasną oraz Mazowiecką. Przekształcona będzie też organizacja ruchu na ul. Powązkowskiej. Modyfikacje obowiązywać mają również od soboty. Zamknięty będzie odcinek na linii ul. Duchnicka –Krasińskiego.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

W miejscowości Lipówki niedaleko Warszawy doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty.

Warszawa

Zatrzymano grupę przestępczą

Funkcjonariusze policji zatrzymali grupę przestępczą, która była odpowiedzialna za dokonywanie rozlicznych rozbojów, włamań i kradzieży, do jakich dochodziło ostatnio na obszarze Warszawy oraz w jej okolicach.

Warszawa

Automaty biletowe w ponad 1000 warszawskich autobusów

Środki transportu warszawskiej komunikacji miejskiej w większości posiadają biletomaty.

Warszawa

Wystartowały nowe rejsy do Gdańska i Wrocławia

Połączenia organizowane z portu lotniczego w Modlinie są realizowane przez linie Ryanair.

Warszawa

Uwaga zmotoryzowani! Ruszyły roboty na Bielanach

W rejonie ul. Sacharowej wprowadzone zostały w dniu dzisiejszym utrudnienia. Od rana ograniczono możliwość przejazdu ul. Kasprowicza.

Warszawa

220 tys. kwiatów udekoruje stolicę

Na terenie Warszawy posadzonych ma zostać w bieżącym roku dokładnie 222 tys. kwiatów.

Warszawa

Nowe ścieżki rowerowe w Warszawie

Na terenie Warszawy powstaną niebawem nowe trasy rowerowe. Do połowy wakacji ma zostać ostatecznie opracowany projekt zakładający budowę nowych dróg w rejonie ul. Marszałkowskiej, Rzymowskiego, Gierdziejewskiego oraz al. Jana Pawła II i...

Warszawa

Potężny pożar przy al. Jerozolimskich

Przy al. Jerozolimskich w Warszawie doszło do w dniu wczorajszym do wybuchu pożaru. Łącznie pracowało siedem wozów straży. Ogień rozprzestrzenił się na sześciu hektarach gruntów.

Reklama