Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Ułatwią dojazd na Orange Warsaw Festival

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
W związku ze startującym dziś, jednym z największych przedsięwzięć muzycznych w Polsce, władze miasta postanowiły uruchomić dodatkowe autobusy i tramwaje. Wydłużony będzie także kurs metro.

Festiwal potrwa od 13 do 15 czerwca. Od piątku do niedzieli włącznie, od godz. 15.00 wyłączona z ruchu będzie Saska Kępa na odcinku al. Waszyngtona – Wał Miedzeszyński - Zwycięzców – Saska. Działać będzie specjalna linia tramwajowa 77, która pojedzie w godzinach 18.00 – 23.00 na odcinku – pl. Narutowicza – Grójecka – pl. Zawiszy – Aleje Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Poniatowskiego – al. Waszyngtona – Wiatraczna.

Do tego wprowadzone będą objazdy ul. Saską oraz al. Waszyngtona dla linii autobusowych 117, 138 oraz 146 (godz. od 15.00 do 22.00). Powodem jest zamknięcie ruchu przy ul. Francuskiej. Do tego częściej niż zazwyczaj kursowały będą linie N35, N38, N43 oraz N81. Dłużej kursować ma również metro.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Łyżwy bez względu na sezon?

Taki pomysł będzie kosztował 40 mln zł.

Warszawa

Rowery miejskie pod ochroną

Ochroniarze będą kontrolowali stacje rowerowe.

Warszawa

Napad na aptekarza. Pady strzały?

Na napad z bronią w ręku wskazują świadkowie zdarzenia.

Warszawa

Zderzenie aut. Jedno wpadło do wykopów

Pojazdy zderzyły się przy skrzyżowaniu Bluszczańskiej i Pułku AK „Waligóra”.

Warszawa

Wymienią stare słupki w stolicy

Koszt inwestycji to 40 tys. zł.

Warszawa

Zamknięto estakadę. Będą utrudnienia

Trasa została wyłączona z ruchu wczoraj w nocy. Utrudnienia potrwają do początku listopada.

Warszawa

Pożar na Bemowie. Zapaliło się mieszkanie w bloku

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Ogień zaczął się rozprzestrzeniać w jednym z lokali mieszkalnych na 9-tym piętrze bloku. Nikt nie został poszkodowany w wyniku zdarzenia.

Warszawa

Podsumowano długi weekend na drogach stolicy

Łącznie doszło do 24 kolizji, w wyniku których zmarła jedna osoba a 26 zostało rannych.

Reklama