Warszawa - Czwartek, 11.09.2025 / Imieniny: Jacka, Dagny, Prota
Reklama

Ukrył 740 gramów marihuany. Został tymczasowo aresztowany

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
WARSZAWA. Ponad 740 gramów marihuany, kokaina i środki pieniężne w wysokości ponad 28 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar zabezpieczyli wolscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali 40-letniego Rafała W., do którego należały narkotyki. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.
 
Kryminalni z wolskiej komendy kolejny raz skutecznie zadziałali w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem w ich ręce wpadł 40-letni Rafał K. Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może mieć związek z handlem narkotykami. W trackie przeszukania mieszkania, w którym przebywał Rafał K. ujawnili na balkonie ukrytą marihuanę. W mieszkaniu było kilka porcji kokainy.
 
Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w wysokości ponad 28 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar i grzywien. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do laboratorium. Okazało się, że po zważeniu marihuany było jej ponad 740 gramów.
 
40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. 40-latek usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

W Rembertowie trwa budowa sygnalizacji świetlnej

 WARSZAWA. Prace realizowane są przy siedzibie szkoły podstawowej nr 217. Niebawem nowe światła zaczną działać.

Warszawa

Będzie remont przy Dworcu Centralnym

WARSZAWA. Do przebudowy są przejścia podziemne znajdujące się w rejonie Dworca Centralnego. Zarząd Dróg Miejskich stolicy już poszukuje wykonawcy inwestycji.

Warszawa

Wózek z dzieckiem w wodzie. Niania karmiła kaczki

WARSZAWA. Spacerująca z dzieckiem w wózku opiekunka karmiła kaczki w parku Kępa Potocka na Żoliborzu. Nagle wózek wpadł do rzeki.

Warszawa

Wypadek w Al. Jerozolimskich. Są ranni

WARSZAWA. Wczoraj, przed godz. 13 doszło do wypadku drogowego, w jakim ranna została jedna osoba.

Warszawa

Dziś znów zaczną działać fotoradary

WARSZAWA. W Wielki Piątek zaplanowano ponowne uruchomienie fotoradarów.

Warszawa

Sześć aut zderzyło się na skrzyżowaniu

WARSZAWA. Paraliż na drodze, sześć uszkodzonych aut i czterech poszkodowanych, w tym dwójka funkcjonariuszy policji.

Warszawa

Nowa rotunda

WARSZAWA. Rozpoczęto prace przy Rotundzie.

Warszawa

Ekshumacja w związku z katastrofą smoleńską

WARSZAWA. To następna ekshumacja ofiary smoleńskiej przeprowadzana na Powązkach.

Reklama