Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Tragiczna awantura w barze. Nie żyje mężczyzna

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło w trakcie świątecznego spotkania w pubie w Zielonce.

Niespodziewanie wywiązała się kłótnia. W wyniku awantury jeden z uczestników spotkania został raniony nożem. Obrażenia, jakich doznał były na tyle poważne, że 28-latka nie udało się utrzymać przy życiu. Mężczyzna zmarł niedługo po tym, jak przewieziono go do szpitala.

Sytuacja miała miejsce w miniony weekend, a dokładniej w ubiegłą sobotę w barze niedaleko sklepu spożywczego. Nie wiadomo jeszcze, jak szczegółowo wyglądało całe zajście. Ofiarą był Piotr P.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Prawie 30 milionowe oszczędności

W tym roku o 28 mln mniej niż w roku minionym wydano na odśnieżanie stolicy. Powód? Wyjątkowo łaskawa zima.

Warszawa

Nowe oddziały warszawskiego WORD-u

Wszyscy kursanci przystępujący do egzaminu na prawo jazdy będą z całego regionu mazowieckiego będą mieli do dyspozycji nie tylko główne placówki WORD-u tak jak miało to miejsce dotychczas, ale i dodatkowe oddziały.

Warszawa

Zderzenie toyoty z karetką

Jak ustalili funkcjonariusze policji, do zdarzenia doszło na skutek wymuszenia pierwszeństwa przez kobietę zasiadającą za kierownicą pojazdu osobowego marki Toyota.

Warszawa

Od sierpnia kolejne zmiany w ustawie śmieciowej

W dziesięciu dzielnica wprowadzone zostaną nowe zasady wywozu śmieci. Wczoraj podpisana została w tym celu umowa.

Warszawa

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadek miał miejsce w godzinach porannych na Pradze Północ. Sprawca potrącenia uciekł z miejsca zdarzenia.

Warszawa

Śmiertelne potrącenie przy skrzyżowaniu Broniewskiego i Krasińskiego

Do potrącenia doszło w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych. W wyniku wypadku zmarł 10-letni chłopak.

Warszawa

Ponad 26 mln zł niewypłaconych pensji

Jak wynika ze statystyk na sumę ponad 26 mln zł szacowane są zaległości mazowieckich przedsiębiorców, którzy nie wypłacili w terminie wynagrodzenia swoim pracownikom.

Warszawa

Poważny wypadek przy Czerniakowskiej. Są ranni

W dniu wczorajszym około godz. 10 doszło do poważnego wypadku drogowego, jaki miał miejsce w rejonie ul. Czerniakowskiej w Warszawie.

Reklama