Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Szukają źródła dziwnego zapachu

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Zapowiedziano szczegółową kontrolę wszystkich kamer systemu monitorującego w warszawskim metrze.

Przez dwa dni na terenie metra czuć było dziwny zapach przypominający gaz. Zarządzono gruntowne sprawdzenie kompleksu oraz ewakuację personelu, pracowników okolicznych punktów handlowych oraz pasażerów. Pomimo szczegółowej kontroli nie udało się jednak ustalić źródła nietypowego zapachu. Pewnym jest jednak, że nie jest to, jak podejrzewano początkowo, gaz.

Dyrekcja biura bezpieczeństwa w ratuszu przekazała do wiadomości publicznej, że podobna reakcja będzie za każdym razem, gdy pojawi się niepokojący sygnał. Policjanci zapewniają natomiast, że wnikliwie zanalizowane zostaną kamery monitoringu. Jest ich łącznie kilkadziesiąt. Przepatrzone mają być wszystkie kadr po kadrze.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pierwsze prace przy S17 na wiosnę

WARSZAWA. Jak tylko minie sezon zimowy, ekipa wystartuje z pierwszymi robotami nad trasą S17.

Warszawa

Warszawskie atrakcje walczą o nagrodę prezydenta

  WARSZAWA. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy to prestiżowy plebiscyt, jaki ma wyłonić najciekawsze obiekty w stolicy.

Warszawa

Nasz region najbardziej dynamiczny w Unii Europejskiej

WARSZAWA. Mazowsze uznano w całej Unii Europejskiej za najbardziej dynamicznie rozwijający się region lat 200 8 – 2014.

Warszawa

Na Woli znaleziono ludzkie szczątki

WARSZAWA. Przy ul. Młynarskiej , w opuszczonym budynku, znaleziono ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.

Warszawa

Nowa linia tramwajowa

WARSZAWA. Tramwaje Warszawskie przygotowują się do inwestycji zakładającej stworzenie nowej linii prowadzącej z Woli na Wilanów.

Warszawa

Mandat dla policjantki za zbyt gwatłowny manerw radowiozem

WARSZAWA. Policjantka prowadząca radiowóz na czele kolumny jadącej na sygnale wczoraj przy ul. Radzymińskiej doprowadziła do wypadku drogowego.

Warszawa

Pierwszy śnieg w stolicy

WARSZAWA. Dziś rano w stolicy było pierwsze opady śniegu.

Warszawa

Śmiertelny wypadek

WARSZAWA. Na wysokości lotniska w Modlinie najechały na siebie trzy samochody osobowe.

Reklama