Warszawa - Czwartek, 11.09.2025 / Imieniny: Jacka, Dagny, Prota
Reklama

Sześć aut zderzyło się na skrzyżowaniu

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Paraliż na drodze, sześć uszkodzonych aut i czterech poszkodowanych, w tym dwójka funkcjonariuszy policji.

 

Zderzyło się sześć samochodów. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 i Szczęśliwickiej. Na miejsce zdarzenia zjawili się policjanci oraz ratownicy medyczni. Przyjechały cztery karetki pogotowia, które udzielają pomocy poszkodowanym.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Powstanie spalarnia śmieci

  WARSZAWA. Wybudowana zostanie spalarnia śmieci na Targówku.

Warszawa

Trzy osoby ranne. Wypadek na Bemowie

WARSZAWA. Kierowca volkswagena passata wjechał w drzewo. Zdarzenie miało miejsce na ul. Radiowej na Bemowie.

Warszawa

Zabarykadował się i groził użyciem broni

WARSZAWA. W Jabłonnie na osiedlu Słoneczna Polana zabarykadował się mężczyzna, który niewykluczone, iż dysponował bronią palną.

Warszawa

W stolicy będą nowe autobusy

WARSZAWA. Na chwilę obecną trwają testy nowego autobusu. Jeżeli pojazd sprawdzi się w trasie, podobnych środków transportu przybędzie.

Warszawa

Wypadek w rejonie Wisłostrady

WARSZAWA. Przy ul. Sanguszki, jadąc od Wisłostrady, zmotoryzowany prowadzący fiata wjechał na nie swój pas jezdni i zderzył się z prawidłowo jadącym kierowca skody.

Warszawa

Muzeum Józefa Piłsudskiego. Wmurowanie kamienia węgielnego

WARSZAWA. Dziś uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Józefa Piłsudskiego.

Warszawa

Nowy kierunek lotu z Warszawy. Dokąd?

WARSZAWA. Ze stolicy można polecieć do Seulu.

Warszawa

Rozbito grupę przestępczą. Kilka osób zatrzymanych

WARSZAWA. Rozbita została grupa przestępcza, która zmuszała kobiety do prostytucji.

Reklama