Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Strzelanina. Ktoś celował w policję

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Na Żoliborzu doszło do strzelaniny. Ktoś próbował postrzelić policjantów. Funkcjonariusze, broniąc się, również użyli ognia.

 

Sprawcy całego zajścia udało się uciec. Nie wiadomo póki co, kto jest winny zdarzenia. Pewne jest natomiast, że okoliczności zamieszania próbuje wyjaśnić Prokuratura Krajowa.

 

Sytuacja miała miejsce wczoraj, ok. godz. 18 w rejonie ul. Popiełuszki 13.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Warszawskie atrakcje walczą o nagrodę prezydenta

  WARSZAWA. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy to prestiżowy plebiscyt, jaki ma wyłonić najciekawsze obiekty w stolicy.

Warszawa

Nasz region najbardziej dynamiczny w Unii Europejskiej

WARSZAWA. Mazowsze uznano w całej Unii Europejskiej za najbardziej dynamicznie rozwijający się region lat 200 8 – 2014.

Warszawa

Nowa linia tramwajowa

WARSZAWA. Tramwaje Warszawskie przygotowują się do inwestycji zakładającej stworzenie nowej linii prowadzącej z Woli na Wilanów.

Warszawa

Na Woli znaleziono ludzkie szczątki

WARSZAWA. Przy ul. Młynarskiej , w opuszczonym budynku, znaleziono ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.

Warszawa

Pierwszy śnieg w stolicy

WARSZAWA. Dziś rano w stolicy było pierwsze opady śniegu.

Warszawa

Mandat dla policjantki za zbyt gwatłowny manerw radowiozem

WARSZAWA. Policjantka prowadząca radiowóz na czele kolumny jadącej na sygnale wczoraj przy ul. Radzymińskiej doprowadziła do wypadku drogowego.

Warszawa

Wypadek na skrzyżowaniu Górczewskiej i Powstańców Śląskich

WARSZAWA. Doszło do zderzenia radiowozu z autem dostawczym.

Warszawa

Śmiertelny wypadek

WARSZAWA. Na wysokości lotniska w Modlinie najechały na siebie trzy samochody osobowe.

Reklama