Warszawa - Sobota, 16.08.2025 / Imieniny: Joachima, Rocha, Domarada
Reklama

Stolicą zawładną kolarze

Dodano:

Fot. Materiały organizatora
Fot. Materiały organizatora
Dziś do Warszawy wjadą rowerzyści biorący udział w wyścigu Tour de Pologne.

W związku z tym, na mieszkańców stolicy czekają ogromne utrudnienia w ruchu. W cierpliwość od rana muszą się uzbrajać zarówno kierowcy, jak i piesi. Niektóre z ulic są już nieczynne. Nie ma co się kierować w okolicę placu Teatralnego, bo przejazd tamtędy nie jest możliwy już od świtu.

Ponadto zablokowane są także ulice: Senatorska, Wierzbowa, Moliera oraz Miodowa. Dosłownie za kilka minut zamknięte zostaną też wszystkie trasy na pętli, którą pokonywać mają kolarze. Chodzi więc o pl. Piłsudskiego, ul. Królewską i Marszałkowską, al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście i Miodową do punktu mety, jaki wyznaczony został na pl. Teatralnym.

Ruch na odcinkach pętli ma być przywrócony około godz. 17.30. W pozostałych częściach zablokowanej Warszawy od 21.30. Ponadto przy ul. Senatorskiej, Bielańskiej, Niecałej oraz Fredry zostały wyznaczone parkingi dla pojazdów zespołów rowerowych. Największe problemy z płynnością jazdy mają być po godz. 15
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Mniej zamieszek na 11-ego listopada niż w latach ubiegłych

Pomimo tego, że w szpitalu znalazło się ponad 40 funkcjonariuszy policji, tegoroczny dzień 11-ego listopada przebiegł w miarę spokojnie.

Warszawa

Odbiory techniczne przeszły pomyślnie

Dobiegły już końca prace ekip miejskich. Wszystko poszło bez zarzutów.

Warszawa

Paraliż przy Łopuszańskiej. Był wypadek

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano.

Warszawa

Śmiertelne potrącenie niedaleko Warszawy

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 92.

Warszawa

Kłopoty w kursowaniu tramwajów. Dlaczego?

Utrudnienia tym razem w rejonie ul. Targowej.

Warszawa

Pożar auta przy al. Prymasa Tysiąclecia

Do zdarzenia doszło dziś rano.

Warszawa

Auto wpadło do rowu i dachowało. Utrudnień nie było

Do wypadku doszło dzisiaj rano około godz. 7.

Warszawa

Akcja "Znicz" na warszawskich drogach. Jest bilans policji

Nie żyją cztery osoby a 33 doznały obrażeń w wypadkach, jakie miały miejsce w miniony weekend.

Reklama