Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Śmiertelny wypadek na placu budowy centrum handlowego

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj. W godzinach popołudniowych do jednego z warszawskich szpitali trafił robotnik pracujący na placu budowy nowego centrum handlowego powstającego stolicy.

Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce około godz. 12. Na przebywających na budowie robotników zawaliła się ściana. Dwóch poszkodowanych przewieziono do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kilka godzin później podano do wiadomości publicznej, że jeden z pokrzywdzonych nie żyje. Pomimo szybkiej interwencji lekarzy, mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali ratownicy pogotowia, policjanci i funkcjonariusze straży pożarnej. Konieczne było wyciąganie mężczyzn spod gruzu.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Bielik powrócił nad Wisłę

WARSZAWA. Postrzelona samica orła bielika, przywieziona spod Tomaszowa Lubelskiego, trafiła postrzelona do Ptasiego Azylu w marcu 2018 roku.

Warszawa

Nowe tramwaje do Wilanowa, na Gocław i na Białołękę

WARSZAWA.  W sumie do stolicy, w ciągu czterech lat, dotrze aż 213 nowoczesnych niskopodłogowych tramwajów.

Warszawa

Międzynarodowy szczyt w Warszawie i zmiany w ruchu

WARSZAWA W środę i czwartek, 13-14 lutego, w Warszawie odbędzie się międzynarodowe spotkanie ministrów poświęcone bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie.

Warszawa

Na Bródnie nowe buspasy i rondo

WARSZAWA. Ruszają prace przygotowawcze związane z budową metra na Bródnie.

Warszawa

Ukrył 740 gramów marihuany. Został tymczasowo aresztowany

 WARSZAWA. Ponad 740 gramów marihuany, kokaina i środki pieniężne w wysokości ponad 28 tysięcy zł. zabezpieczyli wolscy kryminalni.

Warszawa

Stolica zaostrza walkę ze smogiem. Będą kontrolować dronami

WARSZAWA. Dwa nowe drony będą wykorzystywane do codziennej pracy patroli od 14 stycznia. 

Warszawa

Budowa metra na Bródnie. Będą zmiany i utrudnienia

 WARSZAWA. Rozpoczynają się prace przygotowujące wprowadzenie nowej organizacji ruchu.

Warszawa

Śp. Paweł Adamowicz honorowym obywatelem Warszawy

 WARSZAWA. Radni przyznali honorowe obywatelstwo m.st. Warszawy zmarłemu tragicznie Pawłowi Adamowiczowi.

Reklama