Warszawa - Sobota, 20.09.2025 / Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Reklama

Śmiertelny wypadek na placu budowy centrum handlowego

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj. W godzinach popołudniowych do jednego z warszawskich szpitali trafił robotnik pracujący na placu budowy nowego centrum handlowego powstającego stolicy.

Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce około godz. 12. Na przebywających na budowie robotników zawaliła się ściana. Dwóch poszkodowanych przewieziono do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kilka godzin później podano do wiadomości publicznej, że jeden z pokrzywdzonych nie żyje. Pomimo szybkiej interwencji lekarzy, mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali ratownicy pogotowia, policjanci i funkcjonariusze straży pożarnej. Konieczne było wyciąganie mężczyzn spod gruzu.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Strefa płatnego parkowania na Pradze-Północ i Woli

 WARSZAWA. Rozbudowa metra zmienia diametralnie sytuację komunikacyjną na Woli i Pradze. 

Warszawa

Ulice miasta ponownie przejmą biegacze

 WARSZAWA. W najbliższą sobotę i niedzielę, 19 i 20 października, biegacze będą rywalizować na ulicach Śródmieścia i Rembertowa. 

Warszawa

Wybrano projektantów dwóch nowych stacji metra

WARSZAWA. Wiemy już kto wykona prace przedprojektowe oraz projekty budowlane dla dwóch nowych stacji I linii metra – A12 Plac Konstytucji oraz A16 Muranów.

Warszawa

Warszawa z bezpłatną komunikacją

WARSZAWA. W piątek, 27 września, komunikacja miejska w stolicy będzie bezpłatna. 

Warszawa

Kolejne dotacje na likwidację kopciuchów

WARSZAWA. Stolica wprowadzi nowy system dotacji do ekologicznego ogrzewania domów. 

Warszawa

Na ulicy Raszyńskiej i Handlowej będzie nowa nawierzchnia

WARSZAWA. Kierowcy pojadą po nowym asfalcie także na Białołęce.

Warszawa

Maratończycy na ulicach. Będą utrudnienia w komunikacji

WARSZAWA. W niedzielę, 29 września, tysiące śmiałków podejmie wyzwanie z królewskim dystansem podczas 41. PZU Maratonu Warszawskiego.   

Warszawa

Na Bemowie odbędą się pokazy pirotechniczne

WARSZAWA. M.st. Warszawa wydało zgodę na organizację imprezy masowej w sobotę, 7 września.

Reklama