Warszawa - Wtorek, 05.08.2025 / Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy
Reklama

Są nowi świadkowie w sprawie Froga

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Postępowanie przedłużono.

Sprawa potrwa minimum do listopada. Robert N., pseudonim Frog, pędził po Warszawie, nie zważając uwagi na to, co nakazy zatrzymania się wydawane przez policjantów. Stwarzał realne zagrożenie bezpieczeństwa.

O tym, co dalej z Frogiem zadecydować miała prokuratura w Płocku. Prawdopodobnie termin zakończenia zostanie przesunięty o całe dwa miesiące, gdyż pojawili się nowi świadkowie, których zeznania mogą być bardzo przydatne.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Sterowane latarnie na warszawskich ulicach

W bieżącym roku sterowane latarnie uliczne zostaną zamontowane przy Powsińskiej, Wiertniczej, Wólczyńskiej, Andersa, Idzikowskiego oraz na placu Trzech Krzyży.

Warszawa

Dwuletni most już do remontu

Na wybudowanie mostu Skłodowskiej-Curie wydano gigantyczną kwotę około miliarda złotych. Zaledwie po dwóch latach od oddania obiektu do użytku konieczne jest poddanie przeprawy solidnej modernizacji.

Warszawa

Trwają prace nad mostem średnicowym

Na chwilę obecną nie ma żadnych opóźnień w związku z realizacją prac nad mostem średnicowym. Wymienionych zostało ponad 300 mostownic. Ponadto realizowany jest również montaż szyn.

Warszawa

Kolejne utrudnienia w stolicy

Od dnia dzisiejszego ruszają kolejne prace modernizacyjne w rejonie Warszawy. Remontem tym razem objęte będą fragmenty Traktu Lubelskiego oraz Zwoleńska.

Warszawa

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

W miejscowości Lipówki niedaleko Warszawy doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty.

Warszawa

Zatrzymano grupę przestępczą

Funkcjonariusze policji zatrzymali grupę przestępczą, która była odpowiedzialna za dokonywanie rozlicznych rozbojów, włamań i kradzieży, do jakich dochodziło ostatnio na obszarze Warszawy oraz w jej okolicach.

Warszawa

Automaty biletowe w ponad 1000 warszawskich autobusów

Środki transportu warszawskiej komunikacji miejskiej w większości posiadają biletomaty.

Warszawa

Wystartowały nowe rejsy do Gdańska i Wrocławia

Połączenia organizowane z portu lotniczego w Modlinie są realizowane przez linie Ryanair.

Reklama