Warszawa - Niedziela, 05.10.2025 / Imieniny: Igora, Apolinarego, Placyda
Reklama

Ruszył remont wejścia na stację metra Marymont

Dodano:

fot. Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie
fot. Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie
 W piątek, 22 października rozpoczęły się prace remontowe przy wejściu na stację metra Marymont linii M1 od strony ulicy ks. J. Popiełuszki. Remont potrwa do 17 listopada.
 
Oba wejścia zlokalizowane po południowo-zachodniej stronie stacji Marymont zyskają nowy wygląd. W pierwszej kolejności, wykonawca wyremontuje wejście nr 8, znajdujące się od strony ulicy ks. J. Popiełuszki.
 
Pasażerowie, którzy chcą się dostać na perony lub antresolę stacji od zachodniej strony ulicy J. Słowackiego, mogą cały czas skorzystać z wejścia numer 1, znajdującego się najbliżej Hali Marymonckiej.
 
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Dwa auta i tramwaj uległy zderzeniu

Do wypadku doszło dziś w godzinach przedpołudniowych. Kolizja miała miejsce przy zbiegu ul. Leszno oraz Okopowej.

Warszawa

Które drogi do remontu?

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił już listę dróg, które zostaną wyremontowane w najbliższych miesiącach. Pierwsze roboty ruszą już w kwietniu.

Warszawa

W trakcie czyszczenia ulic, zapadł się asfalt

W miniony wtorek na terenie Warszawy przeprowadzano roboty porządkowe po zimie. W trakcie czyszczenia ul. Kwatery Głównej pod zamiatarką zapadła się jezdnia.

Warszawa

Awaria rury przed Ministerstwem Obrony Narodowej

W wyniku awarii pęknięcia rury w okolicy siedziby Ministerstwa Obrony Narodowej utworzyły się gejzery wody. Szybka reakcja ciepłowników nie doprowadziła do większego zalania.

Warszawa

Trasa Łazienkowska bez łącznic na lewym brzegu Wisły

7 marca, wyłączono z ruchu estakady wjazdowe na Trasę Łazienkowską prowadzące z Żoliborza i Mokotowa w kierunku centrum. Przez ok. 6 miesięcy arteria nie będzie miała połączenia z Wisłostradą.

Warszawa

Wypadek drogowy w rejonie Powiśla

W minioną niedzielę około godz. 15 w okolicy Powiśla doszło do wypadku drogowego. Jeden z kierowców został przewieziony do szpitala.

Warszawa

Zmiany w rozkładach jazdy linii 142, 219 i 702

Ze względu na prowadzone roboty drogowe wprowadzone zostaną zmiany w dotychczasowych rozkładach jazdy linii 142, 219 oraz 702.

Warszawa

Ciało kobiety w Kanale Żerańskim

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych z Kanału Żerańskiego wyłowiono zwłoki kobiety. Znana jest już jej tożsamość.

Reklama