Warszawa - Piątek, 07.11.2025 / Imieniny: Antoniego, Ernesta, Achillesa
Reklama

Roboty idą bez zarzutów. Inwestycja pochłonie 82 mln zł

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Roboty idą bez zarzutów. Inwestycja pochłonie 82 mln zł.

Za tak gigantyczną kwotę przygotowana zostanie instalacja ozonowania i filtrów węglowych. Innowacja pojawi się w Stacji Uzdatniania Wody Praga.

Jak dotąd prace na placu budowy przebiegają zgodnie z harmonogramem. Nie ma żadnych opóźnień. Jeżeli nadal wszystko będzie szło bez zarzutów, projekt zostanie wdrożony pod koniec 2015 roku. W ten sposób możliwe będzie polepszenie jakości wydobywanej wody.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Warszawskie atrakcje walczą o nagrodę prezydenta

  WARSZAWA. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy to prestiżowy plebiscyt, jaki ma wyłonić najciekawsze obiekty w stolicy.

Warszawa

Na Woli znaleziono ludzkie szczątki

WARSZAWA. Przy ul. Młynarskiej , w opuszczonym budynku, znaleziono ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.

Warszawa

Nowa linia tramwajowa

WARSZAWA. Tramwaje Warszawskie przygotowują się do inwestycji zakładającej stworzenie nowej linii prowadzącej z Woli na Wilanów.

Warszawa

Mandat dla policjantki za zbyt gwatłowny manerw radowiozem

WARSZAWA. Policjantka prowadząca radiowóz na czele kolumny jadącej na sygnale wczoraj przy ul. Radzymińskiej doprowadziła do wypadku drogowego.

Warszawa

Pierwszy śnieg w stolicy

WARSZAWA. Dziś rano w stolicy było pierwsze opady śniegu.

Warszawa

Wypadek na skrzyżowaniu Górczewskiej i Powstańców Śląskich

WARSZAWA. Doszło do zderzenia radiowozu z autem dostawczym.

Warszawa

Śmiertelny wypadek

WARSZAWA. Na wysokości lotniska w Modlinie najechały na siebie trzy samochody osobowe.

Warszawa

Będzie nowoczesny zakład Kolei Mazowieckich

WARSZAWA. Jest plan stworzenia innowacyjnego zaplecza. Koleje Mazowieckie zapowiadają dużą inwestycję.

Reklama