Warszawa - Sobota, 20.09.2025 / Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Reklama

Rabat za selfie z domkiem

Dodano:

Portal Pyszne.pl po raz kolejny przygotował dla swoich klientów gastronomiczną promocję. Tym razem można otrzymać 10 złotych rabatu na zamówienie złożone przez stronę. Promocją objęte są wszystkie restauracje współpracujące z bazą. Jak otrzymać zniżkę? W dniach od 26 do 28 listopada trzeba zrobić sobie zdjęcie z jednym z czerwonych domków, które staną w okolicach ulicy Domaniewskiej i Al. Jerozolimskich. Fotkę należy wstawić na swój profil na Facebooku, z hashtagiem #pysznepl. Chatek można wypatrywać między 7:30 a 10:30.

 

 

W ciągu czterech lat istnienia na rynku strona www.pyszne.pl zdążyła sobie wypracować pozycję jednego z największych tego typu portali w Polsce. Baza umożliwia składanie zamówień w ponad 400 restauracjach stolicy oraz ponad 2000 w kraju. Z Pyszne.pl współpracują najróżniejsze lokale, serwujące kuchnie z całego świata. Szybko, bezpiecznie i smacznie - to wyznaczniki działania portalu. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest wprowadzenie płatności elektronicznej, jako alternatywy dla zapłaty przy odbiorze.

 

 

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Autobus wjechał w ludzi. Poszkodowane dwie Amerykanki

W dniu wczorajszym w rejonie Dworca Centralnego doszło do wypadku z udziałem autobusu linii 109.

Warszawa

Budują największy kolektor w Europie

W rejonie Marymonckiej w Warszawie trwają prace nad stworzeniem nowego kolektora Burakowski Bis, mającego być najpotężniejszym sprzętem tego rodzaju w całej Europie.

Warszawa

Rosną ceny mieszkań

W ciągu zaledwie roku mieszkania z rynku wtórnego podrożały o około 2%.

Warszawa

Od rana gigantyczne korki

Od rana w stolicy panują gigantyczne korki. Szczególnie ciężko było w godzinach szczytu przy ul. Powsińskiej.

Warszawa

Uwaga kierowcy! Dziś otwarcie odcinka ul. Tamka

Oddanie do użytku dotychczas nieczynnego fragmentu ul. Tamka ma nastąpić w dniu dzisiejszym. Odblokowaną trasą będzie można dojechać do mostu Świętokrzyskiego.

Warszawa

Uporządkują stolicę na wiosnę

Ze względu na poprawę warunków atmosferycznych rozpoczęto tegoroczne wielkie sprzątanie stolicy. Na pierwszy rzut zajęto się drogą prowadzącą do Lasu Kabackiego.

Warszawa

500 kilo materiałów wybuchowych do przestępstw

Warszawscy funkcjonariusze policji odnaleźli prawie 500 kilogramów środków wybuchowych. Arsenał tworzyły granaty ręczne i moździerzowe, bomba lotnicza, proch oraz pociski artyleryjskie. Znalezisko odkryto w lesie usytuowanym w pobliżu stolicy.

Warszawa

Wypadek na Trasie Siekierkowskiej. Samochód zderzył się z motocyklem.

Prawdopodobnie kierowca audi najechał na tył motocyklu. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Prowadzący jednoślad został przewieziony do szpitala na obserwację.

Reklama