Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Prace przy nawierzchni na Marymonckiej

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Dalsze prace na Marymonckiej przebiegły bez zarzutów. Najważniejsze roboty już wykonano.

 

Powstał kolektor ściekowy, w najbliższych dniach natomiast położona zostanie nowa nawierzchnia. To jednak wymusi zmiany w organizacji ruchu.

Od dziś w nocy będą trwały wzmożone działania, które mają doprowadzić do utrudnień. W związku z tym zaleca się omijać tę część miasta. Roboty drogowe potrwają od godz. 23 w piątek do soboty. Nie będzie czynna szosa ul. Marymonckiej na odcinku od Sacharowa do Żeromskiego.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Skwer przy ul. Glebowej przemienił się w park kieszonkowy

WARSZAWA. Aranżacja powstała w ramach budżetu obywatelskiego.

Warszawa

Na mieszkańców stolicy czeka bezpłatna oferta kulturalno-sportowa

WARSZAWA. Warszawianki i warszawiacy tłumnie poszli do urn. W ramach podziękowania stolica ma nagrodę dla wszystkich za wzorową postawę obywatelską.

Warszawa

Od otwarcia nowych stacji drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów

 WARSZAWA. W ciągu miesiąca od otwarcia nowych stacji na Pradze-Północ i Targówku drugą linią metra przejechało ponad 4 mln pasażerów.

Warszawa

Nowa przechodnia na Ursynowie

 WARSZAWA. Obok istniejącego od dziewięciu lat szpitala jednego dnia została zmodernizowana przychodnia.

Warszawa

Strefa płatnego parkowania na Pradze-Północ i Woli

 WARSZAWA. Rozbudowa metra zmienia diametralnie sytuację komunikacyjną na Woli i Pradze. 

Warszawa

Ulice miasta ponownie przejmą biegacze

 WARSZAWA. W najbliższą sobotę i niedzielę, 19 i 20 października, biegacze będą rywalizować na ulicach Śródmieścia i Rembertowa. 

Warszawa

Wybrano projektantów dwóch nowych stacji metra

WARSZAWA. Wiemy już kto wykona prace przedprojektowe oraz projekty budowlane dla dwóch nowych stacji I linii metra – A12 Plac Konstytucji oraz A16 Muranów.

Warszawa

Warszawa z bezpłatną komunikacją

WARSZAWA. W piątek, 27 września, komunikacja miejska w stolicy będzie bezpłatna. 

Reklama