Środki pieniężne mają zostać przeznaczone na zapłacenie Janosikowego. Na taki krok zdecydował się zarząd Mazowsza. Reprezentanci regionu zwrócą się o dwie pożyczki, których łączna kwota ma opiewać na sumę niemal 400 mln zł.
Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że autobusy linii 177, 178 oraz 717 pojadą dziś objazdami.
Rozpoczyna się wymiana nawierzchni przy al. Jerozolimskich. W związku z tym wystąpią problemy w ruchu.
W tej części stolicy dotychczasowej przejście dla pieszych pozostawia wiele do życzenia. Konieczna jest gruntowna modernizacja.
26-latek usłyszał już zarzuty. Maksymalnie grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.
Z czterech odkrytych pływalni ulokowanych w stolicy można będzie korzystać w najbliższych dniach.
Prokuratura w stolicy wszczęła już postępowanie w sprawie kierowcy, który kilka dni temu jechał po warszawskich ulicach z prędkością około 200 km/h.