Warszawa - Niedziela, 21.09.2025 / Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Reklama

Pożar na dziesiątym piętrze i zwłoki przed budynkiem

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło przy ul. Marymonckiej. Na ciało natrafił przypadkowy przechodzień.

Prawdopodobnie nie żyje mężczyzna, który zamieszkiwał w lokalu na dziesiątym piętrze. Padło podejrzenie, że lokator wyskoczył przez okno przed czym wzniecił ogień w swoim mieszkaniu. Przybyli na miejscu funkcjonariusze policji dostrzegli dym ulatniający się z lokalu. Nie obeszło się bez interwencji straży pożarnej.

Działały trzy zastępy strażackie. Pożar jest już ugaszony. Zabezpieczono także ciało mężczyzny. Trwa dokładne ustalanie okoliczności zdarzenia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pożar auta przy stacji Służew

WARSZAWA. Przy stacji metra Służew zapalił się samochód.

Warszawa

Kolizja przy ul. Radzymińskiej

WARSZAWA. Doszło do zderzenia lexusa i fiata. Są poszkodowani.

Warszawa

Gwałtowna burza przeszła nad stolicą

WARSZAWA. Połamane drzewa, podtopienia. Takie są skutki gwałtownej burzy, która przeszła dziś rano nad stolicą i wczoraj wieczorem nad stolicą.

Warszawa

Śmierć w tramwaju

WARSZAWA. Dziś rano doszło do zdarzenia w jednym z warszawskich tramwajów. Zasłabł pasażer. Wystąpiły utrudnienia w ruchu.

Warszawa

Podróżni mogą płacić w autobusach komórką

WARSZAWA. Pasażerowie korzystający z autobusów kursujących po stolicy mogą już dokonywać płatności przez telefon komórkowy.

Warszawa

Będzie kolejna drogowa inwestycja drogowa

WARSZAWA.  Wybrano firmę, która zajmie się inwestycją drogową zakładająca budowę odcinka ul. Lazurowej.

Warszawa

Ruszyły roboty drogowe na Żoliborzu

WARSZAWA. Startuje następna inwestycja drogowa w naszym mieście – przebudowa jednej z ulic na Żoliborzu.

Warszawa

Poważny wypadek w stolicy. Autobus zderzył się z tramwajem i samochodem

WARSZAWA. Dziś rano doszło do poważnego wypadku na rondzie Wiatraczna. Są poszkodowani.

Reklama