Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Powstanie Miasteczko Ruchu Drogowego

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Inwestycja jest duża, bo zakłada wybudowanie ścieżek rowerowych, ulic oraz rond i skrzyżowań.

Ponadto zamontowane zostaną też światła i odpowiednie oznakowania drogowe. Pierwsze roboty już wystartowały.

Stworzone zostanie Stacjonarne Miasteczko Ruchu Drogowego, którego celem jest służenie uczniom. Obiekt stworzony będzie przy zespole edukacyjnym zlokalizowanym przy ul. Sołtyka.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Powstaje pomnik upamiętniający Pileckiego

WARSZAWA. Na finiszu jest inwestycja związana z postawieniem pomnika rotmistrza Pileckiego.

Warszawa

Warszawskie atrakcje walczą o nagrodę prezydenta

  WARSZAWA. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy to prestiżowy plebiscyt, jaki ma wyłonić najciekawsze obiekty w stolicy.

Warszawa

Nasz region najbardziej dynamiczny w Unii Europejskiej

WARSZAWA. Mazowsze uznano w całej Unii Europejskiej za najbardziej dynamicznie rozwijający się region lat 200 8 – 2014.

Warszawa

Nowa linia tramwajowa

WARSZAWA. Tramwaje Warszawskie przygotowują się do inwestycji zakładającej stworzenie nowej linii prowadzącej z Woli na Wilanów.

Warszawa

Na Woli znaleziono ludzkie szczątki

WARSZAWA. Przy ul. Młynarskiej , w opuszczonym budynku, znaleziono ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.

Warszawa

Pierwszy śnieg w stolicy

WARSZAWA. Dziś rano w stolicy było pierwsze opady śniegu.

Warszawa

Mandat dla policjantki za zbyt gwatłowny manerw radowiozem

WARSZAWA. Policjantka prowadząca radiowóz na czele kolumny jadącej na sygnale wczoraj przy ul. Radzymińskiej doprowadziła do wypadku drogowego.

Warszawa

Wypadek na skrzyżowaniu Górczewskiej i Powstańców Śląskich

WARSZAWA. Doszło do zderzenia radiowozu z autem dostawczym.

Reklama