Warszawa - Poniedziałek, 03.11.2025 / Imieniny: Huberta, Sylwii, Chwalisława
Reklama

Poranny wypadek. 1 osoba nie żyje

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Między Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem doszło do poważnego zdarzenia drogowego, na skutek którego jedna z osób poniosła śmierć na miejscu.

 

Sytuacja miała miejsce dziś rano, ok. godz.8. Kierowca osobowego samochodu stracił kontrolę nad pojazdem, auto wypadło z ruchu i wjechało w bariery.

 

W związku z wypadkiem, wystąpiły duże utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy, na wysokości Żukowa. Ruch realizowany był tylko jednym pasem. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji i straży pożarnej. Na chwilę obecną trasa jest już w pełni przejezdna.

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Przybędzie rowerów miejskich

Zwiększy się liczba stacji z rowerami miejskimi.

Warszawa

Wjeżdżał w samochody. Zniszczył dziewięć aut

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Woli.

Warszawa

Pościg za piratem drogowym

Policjanci ścigali mężczyznę jadącego motocyklem 160 km/h.

Warszawa

Sprzątacz okradł uczelnię

Do zdarzenia doszło w marcu bieżącego roku, kiedy to jedna ze szkół wyższych działających w Warszawie zgłosiła na policję kradzież drogiego sprzętu.

Warszawa

Tak wysokiego masztu nie ma w całej Polsce

W stolicy stanie najwyższy w kraju masz flagowy.

Warszawa

Sześć nowych pociągów dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Inwestycja kolejowa zakłada powiększenie dotychczasowego taboru o nowoczesne i komfortowe składy o długości 60 metrów. Dostawcą pojazdów będzie firma Newag.

Reklama