Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Ponad 26 mln zł niewypłaconych pensji

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Jak wynika ze statystyk na sumę ponad 26 mln zł szacowane są zaległości mazowieckich przedsiębiorców, którzy nie wypłacili w terminie wynagrodzenia swoim pracownikom.

Informacje na ten temat podał Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie. Specjaliści są zdania, że wynika to w głównej mierze ze spowolnienia gospodarczego, jakie ma miejsce w krajowym biznesie. Łącznie przeprowadzone kontrole w poszczególnych placówkach zakończyły się wydaniem ponad 1,5 nakazów natychmiastowej wypłaty należnych środków pieniężnych zatrudnionym w danych placówkach. W porównaniu z rokiem minionym i tak sytuacja jest nieco lepsza.

Zaległości są bowiem niższe o dokładnie 15%.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Ulewa w stolicy. Ostrzeżenie meteorologiczne

WARSZAWA. Coraz wyższe temperatury powietrza sprawiają, że częściej dochodzi do gwałtownych burz z silnymi opadami deszczu.

Warszawa

Ponad 40 zabytków do remontu

WARSZAWA. Ponad 40 warszawskich zabytków zostanie wyremontowanych.

Warszawa

Utrudnienia w centrum miasta

WARSZAWA. Od rana warszawscy kierowcy muszą zmagać się z dużymi utrudnieniami. Zablokowany jest ruch na Al. Jerozolimskich.

Warszawa

Warszawski budżet obywatelski

WARSZAWA. Co zostanie zrobione  w 2017 roku dzięki inicjatywie mieszkańców stolicy?

Warszawa

Próbował okraść biuro, lecz…zasnął

WARSZAWA. Zatrzymano 38-latka, który próbował okraść biuro na Woli. Nie zdążył, bo po włamaniu do budynku biurowego zasnął.

Warszawa

Kierowca wjechał w drzewo

WARSZAWA. Zmotoryzowany uderzył w drzewo. Doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Warszawa

Prace przy nawierzchni na Marymonckiej

WARSZAWA. Dalsze prace na Marymonckiej przebiegły bez zarzutów. Najważniejsze roboty już wykonano.

Warszawa

Nowy pomnik na warszawskim cmentarzu

WARSZAWA. Wczoraj dokonano odsłony nowego pomnika – nagrobku ku pamięci Jerzego Mary-Meyera, Wiktora Czyżewskiego i Norberta Horensteina.

Reklama