Warszawa - Wtorek, 17.06.2025 / Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel narkotykami

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
WARSZAWA. Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 26 gramów narkotyku oraz 41 000 zł na poczet przyszłej kary. Sąd podzielił wniosek śledczych z legionowskiej komendy oraz Prokuratury Rejonowej w Legionowie i aresztował Krzysztofa M. na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Kryminalni z legionowskiej komendy nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych. Policjanci nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu, by osoby naruszające prawo o przeciwdziałaniu narkomanii nie czuły się bezkarne i ponosiły odpowiedzialność karną.
 
W minioną sobotę kryminalni z legionowskiej komendy w jednym z mieszkań na terenie Legionowa zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli ponad 26 gramów białego proszku. Badania potwierdziły podejrzenia kryminalnych, że była to amfetamina. Policjanci znaleźli też różne przedmioty służące do dystrybucji narkotyku, w tym m.in. wagę elektroniczną i łyżeczkę do porcjowanie narkotyku. Funkcjonariusze zabezpieczyli także ponad 41 tysięcy złotych.
 
Śledczy z legionowskiej komendy przy współpracy z Prokuraturą Rejonową w Legionowie zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutów handlu amfetaminą oraz posiadania znacznej ilości tego syntetycznego narkotyku. Policjanci gotówkę znalezioną w mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczyli na poczet przyszłej kary.
 
Kzysztof M. nie przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Sąd Rejonowy w Legionowie, na wniosek śledczych pracujących przy sprawie, zastosował wobec 34-latka trzymiesięczny areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

 Rusza kolejny "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". W tym roku każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić się o poradę w dniach 24 lutego – 1 marca 2014 r. 

Warszawa

Znęcała się nad matką i synem

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali awanturującą się i agresywną kobietę, która znęcała się nad swoja matką i synem.

Warszawa

Policyjny pościg za włamywaczem

W ręce policjantów z Komisariatu w Halinowie wpadł 29-letni Łukasz N. z Sulejówka, podejrzany o włamanie.

Warszawa

Bezpieczne Ferie 2014

Do 2 marca 2014 roku na terenie województwa mazowieckiego potrwają policyjne działania prewencyjne pod nazwą: „Bezpieczne Ferie 2014”.

Warszawa

Dyskusja o teatrach Warszawy

 26 lutego, o godz. 18.00 w siedzibie Nowego Teatru (ul. Madalińskiego 10/16) odbędzie się debata na temat rozwoju stołecznych scen, w szczególności w kontekście społecznego uczestnictwa w kulturze. 

Warszawa

Podsumowanie policyjnej akcji "Walentynki"

 W wyniku dwudniowych działań skontrolowano łącznie 5986 pojazdów, zatrzymano 33 nietrzeźwych kierujących, nałożono 162 mandaty karne, zatrzymano 13 dowodów rejestracyjnych i 24 praw jazdy. 

Warszawa

Poznaliśmy wykonawcę trasy na Tarchomin

Wyłoniono wykonawcę trasy tramwajowej na Tarchomin, od trasy mostu Marii Skłodowskiej-Curie do pętli przy ul. Mehoffera.

Warszawa

Rok wielkich zmian w Warszawie

Ten rok będzie czasem wielkich zmian w Warszawie. Sprawdźcie zaplanowane remonty i inwestycje.

Reklama