Warszawa - Wtorek, 17.06.2025 / Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel narkotykami

Dodano:

fot. Komenda Stołeczna Policji
fot. Komenda Stołeczna Policji
WARSZAWA. Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 26 gramów narkotyku oraz 41 000 zł na poczet przyszłej kary. Sąd podzielił wniosek śledczych z legionowskiej komendy oraz Prokuratury Rejonowej w Legionowie i aresztował Krzysztofa M. na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Kryminalni z legionowskiej komendy nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych. Policjanci nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu, by osoby naruszające prawo o przeciwdziałaniu narkomanii nie czuły się bezkarne i ponosiły odpowiedzialność karną.
 
W minioną sobotę kryminalni z legionowskiej komendy w jednym z mieszkań na terenie Legionowa zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli ponad 26 gramów białego proszku. Badania potwierdziły podejrzenia kryminalnych, że była to amfetamina. Policjanci znaleźli też różne przedmioty służące do dystrybucji narkotyku, w tym m.in. wagę elektroniczną i łyżeczkę do porcjowanie narkotyku. Funkcjonariusze zabezpieczyli także ponad 41 tysięcy złotych.
 
Śledczy z legionowskiej komendy przy współpracy z Prokuraturą Rejonową w Legionowie zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutów handlu amfetaminą oraz posiadania znacznej ilości tego syntetycznego narkotyku. Policjanci gotówkę znalezioną w mieszkaniu zatrzymanego zabezpieczyli na poczet przyszłej kary.
 
Kzysztof M. nie przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Sąd Rejonowy w Legionowie, na wniosek śledczych pracujących przy sprawie, zastosował wobec 34-latka trzymiesięczny areszt. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

W miejscowości Lipówki niedaleko Warszawy doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty.

Warszawa

Zatrzymano grupę przestępczą

Funkcjonariusze policji zatrzymali grupę przestępczą, która była odpowiedzialna za dokonywanie rozlicznych rozbojów, włamań i kradzieży, do jakich dochodziło ostatnio na obszarze Warszawy oraz w jej okolicach.

Warszawa

Automaty biletowe w ponad 1000 warszawskich autobusów

Środki transportu warszawskiej komunikacji miejskiej w większości posiadają biletomaty.

Warszawa

Wystartowały nowe rejsy do Gdańska i Wrocławia

Połączenia organizowane z portu lotniczego w Modlinie są realizowane przez linie Ryanair.

Warszawa

Uwaga zmotoryzowani! Ruszyły roboty na Bielanach

W rejonie ul. Sacharowej wprowadzone zostały w dniu dzisiejszym utrudnienia. Od rana ograniczono możliwość przejazdu ul. Kasprowicza.

Warszawa

220 tys. kwiatów udekoruje stolicę

Na terenie Warszawy posadzonych ma zostać w bieżącym roku dokładnie 222 tys. kwiatów.

Warszawa

Nowe ścieżki rowerowe w Warszawie

Na terenie Warszawy powstaną niebawem nowe trasy rowerowe. Do połowy wakacji ma zostać ostatecznie opracowany projekt zakładający budowę nowych dróg w rejonie ul. Marszałkowskiej, Rzymowskiego, Gierdziejewskiego oraz al. Jana Pawła II i...

Warszawa

Potężny pożar przy al. Jerozolimskich

Przy al. Jerozolimskich w Warszawie doszło do w dniu wczorajszym do wybuchu pożaru. Łącznie pracowało siedem wozów straży. Ogień rozprzestrzenił się na sześciu hektarach gruntów.

Reklama