Warszawa - Niedziela, 21.12.2025 / Imieniny: Tomasza, Piotra, Tomisława
Reklama

Pod wpływem alkoholu wezwała policję i pogotowie

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
55-latka podwarzawskiej miejscowości Zakręt pod wpływem upojenia alkoholowego wezwała pogotowie i policję. Jak się okazało nie było żadnego zagrożenia.

Za dokonane wykroczenia kobieta odpowie przez sądem. Grozi jej kara grzywy w wysokości nawet 1500 zł. Po przybyciu na miejsce ekipy ratunkowej oraz funkcjonariuszy straży pożarnej pijana tłumaczyła, że odczuwa bardzo silny ból nogi i to stało się powodem zgłoszeń.

Po zbadaniu przez specjalistę okazało się jednak, że 55-latce nic nie jest. W sprawie kobiety skierowany już został wniosek do sądu.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wypadek na wysokości Modlińskiej

WARSZAWA. Doszło do stłuczki dwóch pojazdów na Białołęce.

Warszawa

10 elektrycznych autobusów

WARSZAWA. Nowoczesne środki transportu pojawią się wkrótce na warszawskich ulicach.

Warszawa

Pijany kierowca zatrzymany przez ratowników medycznych

WARSZAWA. Mężczyzna miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Warszawa

Pożar na zamkniętym osiedlu

WARSZAWA. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Warszawa

Powstanie spalarnia śmieci

  WARSZAWA. Wybudowana zostanie spalarnia śmieci na Targówku.

Warszawa

Trzy osoby ranne. Wypadek na Bemowie

WARSZAWA. Kierowca volkswagena passata wjechał w drzewo. Zdarzenie miało miejsce na ul. Radiowej na Bemowie.

Warszawa

Zabarykadował się i groził użyciem broni

WARSZAWA. W Jabłonnie na osiedlu Słoneczna Polana zabarykadował się mężczyzna, który niewykluczone, iż dysponował bronią palną.

Warszawa

W stolicy będą nowe autobusy

WARSZAWA. Na chwilę obecną trwają testy nowego autobusu. Jeżeli pojazd sprawdzi się w trasie, podobnych środków transportu przybędzie.

Reklama