Warszawa - Wtorek, 12.08.2025 / Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Reklama

Początek wakacji i gigantyczne korki

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Powodem ogromnych zatorów, jakie od rana tworzą się w stolicy są prace remontowe rozpoczęte w kilku głównych punktach Warszawy.

Podjęto się modernizacji torowiska oraz robót przy estakadach. Szczególne utrudnienia tyczą się zmotoryzowanych. Spory korek ciągnie się w stronę al. Jana Pawła II. Ze względu na działania prowadzone przez robotników metra zablokowane są lewe pasy szos al. Jana Pawła II na odcinku rondo ONZ – ul. Sienna.

Ponadto nieczynny jest także prawy pas wiaduktu przy rondzie Czterdziestolatka. Większy remont doczekało się także torowisko przy Dworcu Centralnym. W minioną sobotę zaczęto w tym rejonie pierwsze roboty. Ze względu na realizowane roboty konieczne okazało się wstrzymanie ruchu tramwajów na fragmencie ciągnącym się od al. Solidarności do ul. Nowowiejskiej.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Nieruchomości przy ul. Grodeckiej, Projektowanej i Joteyki wrócą do zasobów miasta

 WARSZAWA. Kolejne nieruchomości wracają do zasobów miasta i Skarbu Państwa.

Warszawa

Ruszy remont WOM-u na Targówku

 WARSZAWA. Od dnia 28 maja 2018 r. do odwołania zostanie zawieszona działalność USC w siedzibie urzędu przy ul. Kondratowicza 20.

Warszawa

Na Ursynowie otworzą nową przychodnie

 WARSZAWA. W wydarzeniu udział wezmie Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Warszawa

Tańsze bilety komunikacji dla osób płacących podatki w gminach podwarszawskich

 WARSZAWA. "Rozszerzamy naszą metropolitalną ofertę" - mówi Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

Warszawa

27 maja Multimedialny Park Fontann zamieni się w największy plac zabaw w Warszawie

 WARSZAWA. Wydarzenie odbędzie się na Podzamczu, w godz. 11.00-18.00.

Warszawa

W sobotę Noc Muzeów w Warszawie

 WARSZAWA. W sobotę, 19 maja zwiedzających przyjmie 240 placówek.

Warszawa

Uhonorowano warszawskich sportowców

WARSZAWA. Do końca roku aż 416 najwybitniejszych reprezentantów stolicy, którzy trenują 44 dyscypliny w 80 klubach, otrzyma od 4 000 zł do 20 000 zł wsparcia.

Warszawa

Od piątku utrudnienia na ul. Międzyborskiej

WARSZAWA. Drogowcy nie zwalniają tempa. Kolejne zmiany w ruchu drogowym.

Reklama