Warszawa - Wtorek, 24.06.2025 / Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Reklama

Pobił żonę metalową rurą i sam zaprowadził do szpitala

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło przy ul. Lubomira na warszawskiej Pradze Południe.

Mężczyzna był pijany. Znęcał się nad kobieta nie pierwszy raz. Psychicznego i fizycznego maltretowania dopuszczał się niemal 11 lat. W trakcie jednej z awantur pokrzywdzona uciekła do znajomej. Mężczyzna odnalazł ją parę tygodni później. Wówczas zaciągnął ją do wspólnego mieszkania i pobił metalową rurą. Kobieta doznała obrażeń twarzy i tułowia.

O całym zajściu policję poinformowała koleżanka poszkodowanej. Wysłany do mieszkania małżeństwa patrol nikogo jednak nie zastał. Okazało się, że mąż prowadził pobitą żonę do szpitala. Kobieta była zakrwawiona. W nocy dostrzegli idącą parę przejeżdżający w pobliżu funkcjonariusze.

Grzegorzowi W. grozi do pięciu lat więzienia.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Demontują pawilony przy placu Defilad

Rozbiórka prowadzona jest na terenie placu Defilad. Zniknie zabudowa, która znajduje się w tym miejscu od 2011 roku.

Warszawa

"Słoneczny" pociąg w tym roku pojedzie dalej

„Słoneczny” to pociąg promocyjny, który kursuje z Warszawy nad morze. W te wakacje ma pojechać dalej niż zwykle.

Warszawa

Uwaga! W weekend utrudnienia drogowe. Wprowadzą objazdy

Powodem utrudnień drogowych planowanych od dziś do poniedziałku rano są prace realizowane w rejonie Powstańców Śląskich oraz al. Reymonta.

Warszawa

Ścieżka przy al. Jana Pawła II dopiero w czerwcu. Skąd opóźnienie?

Inwestycja jest już opóźniona, ponieważ konieczne było przeprowadzenie dodatkowych prac ciepłowniczych. Trzeba było stworzyć komorę ciepłowniczą. Tym samym inwestycja zostanie zakończona najwcześniej dopiero w przyszłym miesiącu.

Warszawa

Włamali się do hurtowni sprzętu dziecięcego. Ukradli wózki, rowerki i foteliki

Funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać sześć osób podejrzewanych o włamanie do hurtowni sprzętu dziecięcego oraz kradzież kilkuset wózków, rowerków i fotelików.

Warszawa

Komorowski zwyciężył w całej Warszawie

W wyborach prezydenckich warszawianie głosowali głównie na Bronisława Komorowskiego.

Warszawa

Powstanie ścieżka rowerowa w ścisłym centrum stolicy

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w rejonie między Królewską a Świętokrzyską w Warszawie już wkrótce powstanie ścieżka rowerowa.

Warszawa

Dziś pogrzeb Władysława Bartoszewskiego

Uroczystości rozpoczną się w południe.

Reklama