Warszawa - Poniedziałek, 14.07.2025 / Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Reklama

Pobił go i poszczuł psem, bo odmówił imprezowania

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Poszkodowana para wynajmowała mieszkanie u 34-latka,który odpowie za pobicie i poszczucie psem.

Przemysław R. zorganizował imprezę, na którą zaprosił swoich lokatorów. Para przyszła na chwilę, po czym wróciła do swojego lokum. Agresywny właściciel wpadł w furię. Wraz z innymi uczestniczącymi w imprezie, 34-latek dotkliwie pobił mężczyznę i wypuścił na niego psa.

Poszkodowany trafił do szpitala. Ma liczne rany pogryzienia oraz wstrząśnienie mózgu i obrażenia twarzoczaszki. Gospodarz w trakcie zatrzymywania przez funkcjonariuszy policji stawiał opór. Był chętny do bicia. Wyzywał i groził. Już usłyszał zarzuty. Za popełnione wykroczenia grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Bielik powrócił nad Wisłę

WARSZAWA. Postrzelona samica orła bielika, przywieziona spod Tomaszowa Lubelskiego, trafiła postrzelona do Ptasiego Azylu w marcu 2018 roku.

Warszawa

Nowe tramwaje do Wilanowa, na Gocław i na Białołękę

WARSZAWA.  W sumie do stolicy, w ciągu czterech lat, dotrze aż 213 nowoczesnych niskopodłogowych tramwajów.

Warszawa

Międzynarodowy szczyt w Warszawie i zmiany w ruchu

WARSZAWA W środę i czwartek, 13-14 lutego, w Warszawie odbędzie się międzynarodowe spotkanie ministrów poświęcone bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie.

Warszawa

Na Bródnie nowe buspasy i rondo

WARSZAWA. Ruszają prace przygotowawcze związane z budową metra na Bródnie.

Warszawa

Ukrył 740 gramów marihuany. Został tymczasowo aresztowany

 WARSZAWA. Ponad 740 gramów marihuany, kokaina i środki pieniężne w wysokości ponad 28 tysięcy zł. zabezpieczyli wolscy kryminalni.

Warszawa

Stolica zaostrza walkę ze smogiem. Będą kontrolować dronami

WARSZAWA. Dwa nowe drony będą wykorzystywane do codziennej pracy patroli od 14 stycznia. 

Warszawa

Budowa metra na Bródnie. Będą zmiany i utrudnienia

 WARSZAWA. Rozpoczynają się prace przygotowujące wprowadzenie nowej organizacji ruchu.

Warszawa

Śp. Paweł Adamowicz honorowym obywatelem Warszawy

 WARSZAWA. Radni przyznali honorowe obywatelstwo m.st. Warszawy zmarłemu tragicznie Pawłowi Adamowiczowi.

Reklama