Warszawa - Czwartek, 28.08.2025 / Imieniny: Patrycji, Adeliny, Wyszomira
Reklama

Pobił go i poszczuł psem, bo odmówił imprezowania

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Poszkodowana para wynajmowała mieszkanie u 34-latka,który odpowie za pobicie i poszczucie psem.

Przemysław R. zorganizował imprezę, na którą zaprosił swoich lokatorów. Para przyszła na chwilę, po czym wróciła do swojego lokum. Agresywny właściciel wpadł w furię. Wraz z innymi uczestniczącymi w imprezie, 34-latek dotkliwie pobił mężczyznę i wypuścił na niego psa.

Poszkodowany trafił do szpitala. Ma liczne rany pogryzienia oraz wstrząśnienie mózgu i obrażenia twarzoczaszki. Gospodarz w trakcie zatrzymywania przez funkcjonariuszy policji stawiał opór. Był chętny do bicia. Wyzywał i groził. Już usłyszał zarzuty. Za popełnione wykroczenia grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej

W związku z wypadającą w dniu dzisiejszym rocznicą katastrofy smoleńskiej przed Pałacem Prezydenckim miał miejsce apel pamięci. W uroczystościach upamiętniających wziął udział Jarosław Kaczyński.

Warszawa

Karambol na krajowej „siódemce”

Karambol przy krajowej „siódemce” był przyczyną sporych utrudnień, jakie pojawiły się w tym rejonie dziś w godzinach porannych.

Warszawa

Wypadek przy Słomińskiego

W rejonie ul. Słomińskiego w Warszawie doszło do wypadku drogowego. W wyniku kolizji jedna osoba została poszkodowana.

Warszawa

Autobus przewożący młodzież zderzył się z ciężarówką

W związku z kolizją poszkodowani zostali mężczyzna zasiadający za kierownicą auta ciężarowego oraz dwójka nastolatków.

Warszawa

Znamy już plan spektakli multimedialnych fontann

W tym sezonie na miłośników multimedialnych pokazów czekają nowe atrakcje. Na ekranie wodnym zostaną wyświetlone pokazy zawodowych tancerzy.

Warszawa

Wycinka drzew przy Wołoskiej legalna

W rejonie ul. Wołoskiej konieczne będzie wycięcie ponad 320 drzew. Nie są one jednak wartościowe przyrodnicze.

Warszawa

Tir uderzył w barierkę. Blokada przy węźle Konotopa

W rejonie węzła Konotopa w województwie mazowieckim trwają utrudnienia w płynności ruchu wynikające z wypadku, do jakiego doszło około godz. 3. Tir wjechał w barierkę zabezpieczającą. Pojazd na skutek uderzenia przewrócił się....

Warszawa

Pożar opon w Pruszkowie

Do późnych godzin nocnych funkcjonariusze straży pożarnej gasili pożar opon, do jakiego doszło na złomowisku w Pruszkowie.

Reklama