Warszawa - Sobota, 21.06.2025 / Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Reklama

Po wielu opóźnieniach trasa wreszcie gotowa

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Czynny jest przejazdem mostem nad Jeziorkiem Czerniakowskim.

Prace kontynuowane były w tym rejonie stolicy od czerwca minionego roku. Autobusy komunikacji miejskiej kursowały objazdami. Wreszcie ruch został wznowiony.

W związku z tym, tradycyjną trasą przejeżdżać będą linie nr 159 oraz 162. Powodem sporych opóźnień w realizacji inwestycji okazał się dość kiepski stan wcześniejszej przeprawy. Gruntowne prace uwzględniały wymianę rur i pomostu, wyłożenie nowej nawierzchni oraz wydzielenie chodników i montaż balustrad.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Ulewa w stolicy. Ostrzeżenie meteorologiczne

WARSZAWA. Coraz wyższe temperatury powietrza sprawiają, że częściej dochodzi do gwałtownych burz z silnymi opadami deszczu.

Warszawa

Ponad 40 zabytków do remontu

WARSZAWA. Ponad 40 warszawskich zabytków zostanie wyremontowanych.

Warszawa

Utrudnienia w centrum miasta

WARSZAWA. Od rana warszawscy kierowcy muszą zmagać się z dużymi utrudnieniami. Zablokowany jest ruch na Al. Jerozolimskich.

Warszawa

Warszawski budżet obywatelski

WARSZAWA. Co zostanie zrobione  w 2017 roku dzięki inicjatywie mieszkańców stolicy?

Warszawa

Próbował okraść biuro, lecz…zasnął

WARSZAWA. Zatrzymano 38-latka, który próbował okraść biuro na Woli. Nie zdążył, bo po włamaniu do budynku biurowego zasnął.

Warszawa

Kierowca wjechał w drzewo

WARSZAWA. Zmotoryzowany uderzył w drzewo. Doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Warszawa

Prace przy nawierzchni na Marymonckiej

WARSZAWA. Dalsze prace na Marymonckiej przebiegły bez zarzutów. Najważniejsze roboty już wykonano.

Warszawa

Nowy pomnik na warszawskim cmentarzu

WARSZAWA. Wczoraj dokonano odsłony nowego pomnika – nagrobku ku pamięci Jerzego Mary-Meyera, Wiktora Czyżewskiego i Norberta Horensteina.

Reklama