Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Pięć dodatkowych autobusów i jeden tramwaj z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Informacje o dodatkowych liniach podał Zarząd Transportu Miejskiego.

Uczestniczący w obchodach 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego będą mogli dojechać dzięki temu na Cmentarz Powstańców Warszawy, do Muzeum Powstania Warszawskiego oraz na Cmentarz Wojskowy na Powązkach.

W związku z uroczystościami, pierwsze zmiany nastąpią już w dniu 31 lipca. W godz. 17 – 24 plac Krasińskich będzie nieczynny dla ruchu. Ze względu na to, autobusy linii 116, 178, 180, 503, 518 oraz N44 pojadą objazdami.

W dniu 1 sierpnia natomiast ulicami stolicy pojadą dodatkowe linie o numerach – 912, 922, 944m 970 oraz 980. Wtedy również wypuszczony zostanie na tory tramwaj „W”, mający kierować się od Pl. Starynkiewicza do Cmentarza Wolskiego.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Będzie remont przy Dworcu Centralnym

WARSZAWA. Do przebudowy są przejścia podziemne znajdujące się w rejonie Dworca Centralnego. Zarząd Dróg Miejskich stolicy już poszukuje wykonawcy inwestycji.

Warszawa

Wózek z dzieckiem w wodzie. Niania karmiła kaczki

WARSZAWA. Spacerująca z dzieckiem w wózku opiekunka karmiła kaczki w parku Kępa Potocka na Żoliborzu. Nagle wózek wpadł do rzeki.

Warszawa

Wypadek w Al. Jerozolimskich. Są ranni

WARSZAWA. Wczoraj, przed godz. 13 doszło do wypadku drogowego, w jakim ranna została jedna osoba.

Warszawa

Dziś znów zaczną działać fotoradary

WARSZAWA. W Wielki Piątek zaplanowano ponowne uruchomienie fotoradarów.

Warszawa

Sześć aut zderzyło się na skrzyżowaniu

WARSZAWA. Paraliż na drodze, sześć uszkodzonych aut i czterech poszkodowanych, w tym dwójka funkcjonariuszy policji.

Warszawa

Nowa rotunda

WARSZAWA. Rozpoczęto prace przy Rotundzie.

Warszawa

Ekshumacja w związku z katastrofą smoleńską

WARSZAWA. To następna ekshumacja ofiary smoleńskiej przeprowadzana na Powązkach.

Warszawa

Zarzuty dla sprawcy napadu na pocztę

WARSZAWA. 37-latek odpowie za napad na placówkę pocztową zlokalizowaną na Żoliborzu, przy ul. Grunwaldzkiej.

Reklama