Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Pięć dodatkowych autobusów i jeden tramwaj z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Informacje o dodatkowych liniach podał Zarząd Transportu Miejskiego.

Uczestniczący w obchodach 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego będą mogli dojechać dzięki temu na Cmentarz Powstańców Warszawy, do Muzeum Powstania Warszawskiego oraz na Cmentarz Wojskowy na Powązkach.

W związku z uroczystościami, pierwsze zmiany nastąpią już w dniu 31 lipca. W godz. 17 – 24 plac Krasińskich będzie nieczynny dla ruchu. Ze względu na to, autobusy linii 116, 178, 180, 503, 518 oraz N44 pojadą objazdami.

W dniu 1 sierpnia natomiast ulicami stolicy pojadą dodatkowe linie o numerach – 912, 922, 944m 970 oraz 980. Wtedy również wypuszczony zostanie na tory tramwaj „W”, mający kierować się od Pl. Starynkiewicza do Cmentarza Wolskiego.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zderzenie toyoty z karetką

Jak ustalili funkcjonariusze policji, do zdarzenia doszło na skutek wymuszenia pierwszeństwa przez kobietę zasiadającą za kierownicą pojazdu osobowego marki Toyota.

Warszawa

Od sierpnia kolejne zmiany w ustawie śmieciowej

W dziesięciu dzielnica wprowadzone zostaną nowe zasady wywozu śmieci. Wczoraj podpisana została w tym celu umowa.

Warszawa

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadek miał miejsce w godzinach porannych na Pradze Północ. Sprawca potrącenia uciekł z miejsca zdarzenia.

Warszawa

Śmiertelne potrącenie przy skrzyżowaniu Broniewskiego i Krasińskiego

Do potrącenia doszło w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych. W wyniku wypadku zmarł 10-letni chłopak.

Warszawa

Ponad 26 mln zł niewypłaconych pensji

Jak wynika ze statystyk na sumę ponad 26 mln zł szacowane są zaległości mazowieckich przedsiębiorców, którzy nie wypłacili w terminie wynagrodzenia swoim pracownikom.

Warszawa

Poważny wypadek przy Czerniakowskiej. Są ranni

W dniu wczorajszym około godz. 10 doszło do poważnego wypadku drogowego, jaki miał miejsce w rejonie ul. Czerniakowskiej w Warszawie.

Warszawa

Znaleźli setki kilogramów granatów

Funkcjonariusze policji przeprowadzili kontrolę lasów usytuowanych niedaleko Warszawy. Akcja pozwoliła na odnalezienie 150 kilogramów granatów.

Warszawa

Montaż schodów ruchomych na stacji Rondo ONZ

Inwestycja dobiega końca. Na chwilę obecną trwa montaż schodów ruchomych.

Reklama