Warszawa - Wtorek, 04.11.2025 / Imieniny: Karola, Olgierda, Emeryka
Reklama

Osiem godzin opóźnienia

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Tyle musieli oczekiwać na swój lot pasażerowie lecący na Cypr.

Utrudnienia na warszawskim lotnisku Chopina wynikały z awarii. Nie dało się szybciej usunąć usterki, jaką wykryto, dlatego też konieczne było podstawienie innego samolotu.

Pasażerowie zmierzający na Cypr, mogli wsiąść do samolotu dopiero około godz. 21.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wypadek drogowy przy Kondratowicza

W wyniku wypadku drogowego w rejonie Kondratowicza poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Wykolejenie tramwaju

W związku z wykolejeniem tramwaju linii nr 10 w dniu wczorajszym doszło do sporych utrudnień w płynności jazdy w rejonie skrzyżowania al. Solidarności oraz Jana Pawła II.

Warszawa

Inwestycja na dwa lata, teraz remont

Zapowiedziano remont drogi przebiegającej przez most Północny.

Warszawa

Akcja ratownicza dwóch robotników

Funkcjonariusze straży pożarnej przez kilkadziesiąt minut próbowali wydostać spod osuniętych zwałów ziemi dwóch robotników.

Warszawa

Kolejne zderzenie auta z tramwajem

Po raz kolejny w tym tygodniu na terenie stolicy doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz tramwaju.

Warszawa

II linia metra do końca września

Na dzień 30 września zaplanowane zostało zakończenie prac nad stworzeniem centralnego odcinka II linii metra.

Warszawa

Mieszkańcy sami gasili pożar

W dniu wczorajszym na terenie warszawskiego Targówka doszło do wybuchu pożaru w jednym z obiektów mieszkalnych.

Warszawa

Nierozsądne podwyżki biletów?

Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w minionym roku zysk ze sprzedaży biletów na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej wyniósł niespełna 765 mln zł.

Reklama