Warszawa - Środa, 06.08.2025 / Imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa
Reklama

Orlen Warsaw Marathon już w niedzielę. Będą utrudnienia

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Od jutra będą utrudnienia w związku z maratonem, jaki zaplanowany został na niedzielę (13.04). Kilkanaście ulic warszawskich zostanie zamkniętych.

Impreza odbędzie się w trzech częściach – „Charytatywny Marszobieg „Bieg na TAK! Biegam Bo lubię”, bieg na 10 km oraz bieg na dystansie 42, 195 km.

Pierwszy etap maratonu już w sobotę (12.04). Początek biegów równo o godz. 17. Od godz. 16.30 nieczynne będą w związku z tym: Krakowskie Przedmieście. Pół godziny później zablokowane zostaną - Karowa, Wybrzeże Szczecińskie, most Świętokrzyski. Poszczególne ulice będą wyłączane z ruchu w zależności od miejsca biegu uczestników.

Ponadto wprowadzone zostaną także objazdy autobusów linii 102, 105, 116, 118, 127, 128, 162, 175, 180, 222, 503 oraz 518.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Spalił się kontener z marihuaną

Ogień pojawił się około godzi. 9.30. Jak się okazało na podstawie ustaleń funkcjonariuszy, zapalił się kontener, w którym znajdowały się narkotyki.

Warszawa

Przywrócono ruch tramwajów przy Jagiellońskiej

Chwilowo zablokowany był ruch tramwajów w rejonie ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Powodem były prace realizowane w związku z wymianą torowiska.

Warszawa

PGE Obrót uruchomiło specjalną linię telefoniczną

Pod numerem kontaktowym 422 222 222 możliwe jest uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji na temat dotychczasowego korzystania z usług PGE Obrót S.A. oraz wiadomości niezbędnych do podpisania umowy.

Warszawa

29-latek z Rosji podejrzany o napad na lombard

Funkcjonariusze warszawskiej policji zatrzymali 29-latka z Rosji, który prawdopodobnie dokonał rozboju w jednym z lokalnych lombardów.

Warszawa

Zamknięcie fragmentu Wisłostrady w okolicach Trasy Łazienkowskiej

Powodem wprowadzenia utrudnień w ruchu są roboty drogowe nad zburzeniem wjazdu ze strony ul. Czerniakowskiej w stronę centralnych partii miasta.

Warszawa

Wypadek drogowy przy Wolczyńskiej. Autobus zderzył się z ciężarówką

W wyniku wypadku drogowego mającego miejsce w dniu dzisiejszym w rejonie skrzyżowania ul. Nocznickiego i Wólczyńskiej, poszkodowana została jedna osoba.

Warszawa

Weekendowe roboty nad torowiskiem

W związku z zaplanowanymi na najbliższe weekendy pracami nad zerwaniem dotychczasowego torowiska i wymianą nawierzchni na nową, wprowadzone zostaną objazdy.

Warszawa

10 lat więzienia dla księdza pedofila

Znany jest już wyrok Sądu Okręgowego Warszawa-Praga dla byłego księdza z Legionowa, który winny jest dokonania kilkunastu przestępstw na tle seksualnym.

Reklama