Warszawa - Środa, 28.01.2026 / Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Reklama

Odgryzł kawałek ucha kontrolerowi biletów

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Do zdarzenia doszło w autobusie linii N91. Sprawca był pod wpływem alkoholu.

Zgodnie z ustaleniami policjantów, dwóch kontrolerów wsiadło do autobusu nocnego, prosząc o pokazanie biletu. Jeden z mężczyzn, który był pod wpływem alkoholu próbował uciec. Doszło do szarpaniny w wyniku czego pijany Michał K. odgryzł ucho kontrolerowi.

Za wykroczenie mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Rozbito grupę przestępczą. Kilka osób zatrzymanych

WARSZAWA. Rozbita została grupa przestępcza, która zmuszała kobiety do prostytucji.

Warszawa

Pierwsze prace przy S17 na wiosnę

WARSZAWA. Jak tylko minie sezon zimowy, ekipa wystartuje z pierwszymi robotami nad trasą S17.

Warszawa

Powstaje pomnik upamiętniający Pileckiego

WARSZAWA. Na finiszu jest inwestycja związana z postawieniem pomnika rotmistrza Pileckiego.

Warszawa

Nasz region najbardziej dynamiczny w Unii Europejskiej

WARSZAWA. Mazowsze uznano w całej Unii Europejskiej za najbardziej dynamicznie rozwijający się region lat 200 8 – 2014.

Warszawa

Warszawskie atrakcje walczą o nagrodę prezydenta

  WARSZAWA. Nagroda Architektoniczna Prezydenta Warszawy to prestiżowy plebiscyt, jaki ma wyłonić najciekawsze obiekty w stolicy.

Warszawa

Na Woli znaleziono ludzkie szczątki

WARSZAWA. Przy ul. Młynarskiej , w opuszczonym budynku, znaleziono ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.

Warszawa

Nowa linia tramwajowa

WARSZAWA. Tramwaje Warszawskie przygotowują się do inwestycji zakładającej stworzenie nowej linii prowadzącej z Woli na Wilanów.

Warszawa

Mandat dla policjantki za zbyt gwatłowny manerw radowiozem

WARSZAWA. Policjantka prowadząca radiowóz na czele kolumny jadącej na sygnale wczoraj przy ul. Radzymińskiej doprowadziła do wypadku drogowego.

Reklama