Warszawa - Niedziela, 09.11.2025 / Imieniny: Teodora, Ursyna, Genowefy
Reklama

Oddadzą do użytku kierowców estakadę Trasy Łazienkowskiej

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Będzie można nią przejechać już dziś od godz. 22.

Drogowcy zakończyli roboty nad ostatnią estakadą Trasy Łazienkowskiej. Dzięki temu możliwy będzie płynny przejazd w kierunku centrum z ul. Czerniakowskiej.

Poza tym, że zmotoryzowani będą mieli do dyspozycji nową drogę, to dodatkowo przywrócone zostaną także stałe kursy autobusu linii nr 187.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Poranny wypadek. 1 osoba nie żyje

WARSZAWA. Między Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem doszło do poważnego zdarzenia drogowego, na skutek którego jedna z osób poniosła śmierć na miejscu.

Warszawa

Będzie remont ul. Bartyckiej

WARSZAWA. Za 1,5 mln zł uda się wykonać modernizację ul. Bartyckiej.

Warszawa

Tragiczny pożar przy Bernardyńskiej

WARSZAWA. W rejonie ul. Bernardyńskiej doszło do wybuchu pożaru w wyniku którego śmierć poniosła przebywająca w płonącym mieszkaniu kobieta.

Warszawa

Wystartował kolejny sezon miejskich rowerów

WARSZAWA. Rozpoczął się szósty sezon miejskich rowerów Veturilo, które przemieszczają się po stolicy. Z udostępnianych pojazdów mogą skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkańcy.

Warszawa

Od rana korek na Trasie Siekierkowskiej

WARSZAWA. Awaria ciężarówki mająca miejsce rano spowodowała paraliż miejski.

Warszawa

Wprowadzono ograniczenia na lotnisku w Modlinie

WARSZAWA. Port lotniczy w podwarszawskim Modlinie otrzymał ograniczenia dotyczące ruchu na dwóch drogach kołowania.

Warszawa

Wypadek na skrzyżowaniu Witosa i Idzikowskiego

WARSZAWA. Citroen dostawczy uległ zderzeniu z land roverem.

Warszawa

Strzelanina. Ktoś celował w policję

WARSZAWA. Na Żoliborzu doszło do strzelaniny. Ktoś próbował postrzelić policjantów. Funkcjonariusze, broniąc się, również użyli ognia.

Reklama