Warszawa - Sobota, 09.08.2025 / Imieniny: Romualda, Romana, Ireny
Reklama

Od dziś utrudnienia na Trasie AK

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Znowu kierowcy muszą się przygotować na kolejne utrudnienia.

Szykują się ponowne zmiany w organizacji ruchu na Trasie AK. Od dzisiejszego wieczora zostanie wyłączona jezdnia kierująca w stronę Bródna.Do dyspozycji kierowców pozostaną natomiast dwa pasy ruchu w kierunku Bródna oraz jeden dodatkowy, którym umożliwiony będzie zjazd na dalszy fragment bocznej szosy.

Zapowiadane utrudnienia mają potrwać prawdopodobnie miesiąc.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Nowa szkoła na Targówku pomieści 1000 uczniów

WARSZAWA. Pierwszy dzwonek zabrzmi już we wrześniu 2020 r.

Warszawa

Zmienią nazwy sześciu ulic?

WARSZAWA. Inicjatywa jest formą upamiętnienia w nazewnictwie miasta ważnych historycznie bohaterów.

Warszawa

Radni zatwierdzili podwyżki dla nauczycieli

WARSZAWA. W czwartek, 7 marca, radni Warszawy podjęli uchwałę o zwiększeniu uposażenia nauczycieli stażystów i kontraktowych.

Warszawa

O warszawskich planach rozwoju w Cannes

WARSZAWA. Od 12 do 15 marca stolica będzie się prezentować na najbardziej prestiżowych targach nieruchomości w Europie – MIPIM 2019.

Warszawa

Prezydent stolicy podpisał Deklarację LGBT+

WARSZAWA. Deklaracja zakłada również powołanie w strukturach urzędu Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. Społeczności LGBT+. 

Warszawa

Zmiany w uchwale o bonifikatach dotyczące garaży i stanowisk postojowych

 WARSZAWA. Miasto jest przygotowane do zmian w prawie własności – opracowano procedurę oraz wzory dokumentów.

Warszawa

Warszawski Szpital dla Dzieci zakończył remont

WARSZAWA. Szpital w 2018 r. przyjął 54 451 pacjentów, udzielono 49 885 porad, miało miejsce 22 824 hospitalizacji.

Warszawa

Otwarto nowoczesne przedszkole na Pradze-Północ

WARSZAWA. Przedszkole i plac zabaw mają monitoring. Koszt inwestycji to 7,4 mln zł.

Reklama