Warszawa - Poniedziałek, 08.09.2025 / Imieniny: Marii, Adrianny, Klementyny
Reklama

Nowolazurowa w trakcie budowy

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Na chwilę obecną trwa kolejny etap budowy ul. Nowolazurowej. Będą duże utrudnienia.
Utrudnień mogą spodziewać się zarówno kierowcy, jak i pasażerowie komunikacji miejskiej. Od wczoraj w nocy zamknięty został odcinek remontowanej szosy między Szeligowską oraz Człuchowską.

Ponadto nie ma możliwości wjazdu na Lazurową od strony Sterniczej. Konieczne jest przejechanie trasami objazdowymi – Człuchowską, Powstańców Śląskich i Połczyńską.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Chciał podpalić warszawską tęczę

Kompletnie pijany 30-latek w minioną sobotę, w dniu obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, próbował podpalić warszawską tęczę.

Warszawa

Pożar w mieszkaniu na jedenastym piętrze

Na skutek pożaru zmarły dwie osoby. Do zdarzenia doszło w jednym z wieżowców na warszawskim Żoliborzu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Warszawa

Nominacje dla strażaków

W związku z przypadającym na dzień wczorajszy Dniem Strażaka, w Warszawie zorganizowano specjalne uroczystości.

Warszawa

Ruszyły zapisy do wakacyjnych przedszkoli

Do końca maja można wypełniać i dostarczać tak zwane „karty zgłoszeń dziecka”, na podstawie których maluchy mogą korzystać z oferty przedszkoli również w sezonie wakacyjnym.

Warszawa

Drzewo przewróciło się na auta

W wyniku silnych wichur, jakie miały miejsce w Warszawie powalone zostało drzewo.

Warszawa

W wakacje roboty nad torowiskiem przy Powstańców Śląskich

Na najbliższy sezon wakacyjny zaplanowano prace nad stworzeniem fragmentu torowiska przy ul. Powstańców Śląskich.

Warszawa

Usterka pociągu Kolei Mazowieckich

Od rana zepsuty jest pociąg Kolei Mazowieckich. Awaria spowodowała zamieszanie wśród pasażerów.

Warszawa

Oficjalne oddanie do użytku odcinka A1

Na dzień dzisiejszy zaplanowano oddanie do użytku wykonanego już odcinka autostrady A1.

Reklama