Warszawa - Środa, 18.06.2025 / Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Reklama

Nowe oddziały warszawskiego WORD-u

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Wszyscy kursanci przystępujący do egzaminu na prawo jazdy będą z całego regionu mazowieckiego będą mieli do dyspozycji nie tylko główne placówki WORD-u tak jak miało to miejsce dotychczas, ale i dodatkowe oddziały.

Nowe punkty egzaminacyjne znajdują się w Mławie, Zwoleniu, Kozienicach oraz Garwolinie. Dzięki wydzieleniu tych placówek możliwe będzie zwiększenie komfortu mieszkańców, którzy nierzadko zmuszeni byli dojeżdżać z daleka.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Rolkarze opanowali stolicę

Wyjazd rolkarzy miał miejsce równo o 20.30. W przejeździe udział wzięło około tysiąca osób.

Warszawa

Autobus zderzył się z osobówką

Kolizja miała miejsce przy ul. Wawelskiej. Do zderzenia doszło dziś rano.

Warszawa

Gigantyczny korek na Wisłostradzie! Przedłużyły się roboty drogowe

W związku z nieukończonymi pracami nocnymi na fragmencie Wisłostrady ciągnącym się od Mostu Grota do ul. Krasińskiego, konieczne było kontynuowanie robót także w ciągu dnia.

Warszawa

Wykolejenie tramwaju przy Wołoskiej

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Wołoskiej oraz Rzymowskiego. Pojawiły się problemy w ruchu.

Warszawa

Ponad 100 aut do odholowania

Pomimo apelu o nieparkowanie w kilku wyznaczonych miejscach na terenie Warszawy, wielu kierowców stolicy nie zastosowało się do zakazów.

Warszawa

Zapoznali się z ofertami chętnych na budowę obwodnicy Marek

Zgłosiło się 11 przedsiębiorstw. Kto przejdzie do drugiego etapu przetargu?

Warszawa

Mgła niegroźna dla kierowców

Wcześnie rano nad stolicą pojawiła się duża mgła. Nie była ona jednak groźna dla kierowców.

Warszawa

Uwaga warszawianie! Dziś utrudnienia w ruchu

Problemy komunikacyjne występują od rana. Powodem ograniczeń są obchody Święta Wolności oraz pobyt prezydenta Baracka Obamy i 40 innych delegacji w stolicy.

Reklama