Warszawa - Piątek, 20.06.2025 / Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama

Nowe oddziały warszawskiego WORD-u

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Wszyscy kursanci przystępujący do egzaminu na prawo jazdy będą z całego regionu mazowieckiego będą mieli do dyspozycji nie tylko główne placówki WORD-u tak jak miało to miejsce dotychczas, ale i dodatkowe oddziały.

Nowe punkty egzaminacyjne znajdują się w Mławie, Zwoleniu, Kozienicach oraz Garwolinie. Dzięki wydzieleniu tych placówek możliwe będzie zwiększenie komfortu mieszkańców, którzy nierzadko zmuszeni byli dojeżdżać z daleka.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Sprzątacz okradł uczelnię

Do zdarzenia doszło w marcu bieżącego roku, kiedy to jedna ze szkół wyższych działających w Warszawie zgłosiła na policję kradzież drogiego sprzętu.

Warszawa

Tak wysokiego masztu nie ma w całej Polsce

W stolicy stanie najwyższy w kraju masz flagowy.

Warszawa

Sześć nowych pociągów dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Inwestycja kolejowa zakłada powiększenie dotychczasowego taboru o nowoczesne i komfortowe składy o długości 60 metrów. Dostawcą pojazdów będzie firma Newag.

Warszawa

W stolicy bezpieczniej?

Patrząc na statystyki można wysunąć wniosek, że tak.

Warszawa

1,5 mln papierosów zabezpieczonych przez policję

Rozbita została grupa przestępcza handlująca nielegalnym towarem.

Warszawa

Nowy przewoźnik już od przyszłego miesiąca

Będzie obsługiwał dwie linie autobusowe w stolicy – 701 oraz N56. Podpisano już umowę. Firmą przewozową jest Komunikacja Miejska Łomianki.

Warszawa

Złodzieje aut schwytani

Zatrzymano trzech mężczyzn.

Warszawa

Napadli na sklep mięsny

Mieli kominiarki na głowach i rękawiczki.

Reklama