Warszawa - Poniedziałek, 23.06.2025 / Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Reklama

Nowe kursy tramwajów w związku z zamknięciem mostu Łazienkowskiego

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Już od jutra linia tramwajowa nr 77 będzie kursowała dzień w dzień.

Takie udogodnienie wprowadzone zostało, aby zachęcić mieszkańców stolicy do korzystania z usług komunikacji publicznej. Po zamknięciu przeprawy Łazienkowskiej, Warszawa stoi w gigantycznych korkach. Władze miasta apelują o przerzucenie się na transport zbiorowy. Dzięki temu udałoby się zredukować zatory i usprawnić ruch drogowy.

Tramwaje nr 77 jeżdżą z ronda Wiatraczna na plac Narutowicza. Najpierw kursowały tylko w godzinach szczytu. Teraz będą jeździły przez cały tydzień, co 4 min w godzinach szczytu i co 7,5 min poza godzinami szczytu.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Ogromne starty po pożarze mostu Łazienkowskiego

Niedawny wybuch pożaru na przeprawie Łazienkowskiej doprowadził do ogromnych strat. Zniszczenia są na tyle poważne, że konieczne będzie porządne odbudowanie obiektu.

Warszawa

Będzie pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej w miejscu pętlu autobusowej

Obiekt ma stanąć w rejonie Krakowskiego Przedmieścia, a dokładniej przy zbiegu ul. Focha i Trębackiej.

Warszawa

Zderzenie sześciu aut na Puławskiej

Utrudnienia trwały mniej więcej dwie godziny.

Warszawa

Przyczyny pożaru mostu Łazienkowskiego znane pod koniec tygodnia

Prawdopodobnie dopiero wtedy będzie wiadomo, dlaczego ogień rozprzestrzenił się na warszawskiej przeprawie.

Warszawa

Pociąg potrącił kobietę

PRUSZKÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem.

Warszawa

Paraliż w mieście. Warszawa utknęła w korku

Gigantyczne utrudnienia drogowe pojawiły się w związku z zamknięciem mostu Łazienkowskiego.

Warszawa

Wypadek przy ul. Słomińskiego

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w rejonie ronda Radosława.

Reklama