Warszawa - Piątek, 26.06.2026 / Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Reklama

Nierozsądne podwyżki biletów?

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w minionym roku zysk ze sprzedaży biletów na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej wyniósł niespełna 765 mln zł.

W porównaniu z danymi z lat minionych jest to zdecydowanie więcej. W roku 2011 do puli finansowej miasta wpłynęło o 47 mln zł mniej. Mimo wszystko jednak w ratuszu spodziewano się, że łączny dochód przekroczy poziom 840 mln zł. Tak optymistycznych wyników nie udało się natomiast uzyskać.

Od stycznia 2013 r za jednorazowy bilet zapłacić trzeba było 4,40 zł a nie jak miało to miejsce dotychczas 3,60 zł. z kolei za bilet miesięczny 100 zł, zaś za 90-dniowy – 250 zł.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Wypadek na Wisłostradzie

Poranny wypadek na Wisłostradzie.

Warszawa

Tramwaj zderzył się z osobówką. Były utrudnienia

Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.30 przy skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Żurawiej.

Warszawa

Awaria w warszawskim metro

Od rana była awaria w warszawskim metro.

Warszawa

Tramwaje opóźnione. Co się stało?

Ciężarówka, przejeżdżając przez skrzyżowanie zahaczyła o liny podtrzymujące sieć trakcyjną.

Warszawa

Odnaleziono zaginionego 13-latka

Chłopiec zgubił się 4 grudnia. Od tego czasu trwały jego poszukiwania.

Warszawa

Sprzedano działkę za prawie 7 mln zł

To kolejna sprzedaż gruntów przez PKP.

Warszawa

Podczas remontu natrafili na niewybuch

Nietypowe znalezisko wykopano przy ul. Belwederskiej.

Reklama