Warszawa - Piątek, 26.06.2026 / Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Reklama

Nierozsądne podwyżki biletów?

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Jak wynika ze statystyk prowadzonych przez warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, w minionym roku zysk ze sprzedaży biletów na podróżowanie środkami komunikacji miejskiej wyniósł niespełna 765 mln zł.

W porównaniu z danymi z lat minionych jest to zdecydowanie więcej. W roku 2011 do puli finansowej miasta wpłynęło o 47 mln zł mniej. Mimo wszystko jednak w ratuszu spodziewano się, że łączny dochód przekroczy poziom 840 mln zł. Tak optymistycznych wyników nie udało się natomiast uzyskać.

Od stycznia 2013 r za jednorazowy bilet zapłacić trzeba było 4,40 zł a nie jak miało to miejsce dotychczas 3,60 zł. z kolei za bilet miesięczny 100 zł, zaś za 90-dniowy – 250 zł.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pijany kierowca autobusu

Miał powyżej promila alkoholu w organizmie.

Warszawa

Kolejne zmiany w organizacji ruchu

Dziś w nocy zamknięto skrzyżowanie Waldorffa i Powązkowskiej.

Warszawa

Wypadek i kilometrowe korki

Samochody zderzyły się przy al. Obrońców Grodna.

Warszawa

Marsz Mokotowa

Wzięło w nim udział około 2 tysięcy mieszkańców stolicy.

Warszawa

Wypadek przy Wawelskiej

Zderzyły się dwa peugeoty. Są utrudnienia w stronę Pomnika Lotników.

Warszawa

Opóźnienia pociągów Kolei Mazowieckich

Od rana kursy są dużo opóźnione. Powód?

Warszawa

Częstsze kursy warszawskiego metro

Dodatkowe kursy wystartują już od jutra.

Warszawa

Z Warszawy do Gdańska o godzinę szybciej

Wybudowana ma być trasa licząca 330 kilometrów.

Reklama