Warszawa - Czwartek, 19.06.2025 / Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Reklama

Musieli przeprowadzić restart systemu. Utrudnienia w locie Dreamlinera

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Samolot miał lecieć z Warszawy do Toronto niewiele po godz. 14.
 
Okazało się jednak, że konieczne jest przeprowadzenie restartu systemu. Ze względu na to, załoga musiała opuścić pokład samolotu.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zmiany w rozkładach jazdy linii 142, 219 i 702

Ze względu na prowadzone roboty drogowe wprowadzone zostaną zmiany w dotychczasowych rozkładach jazdy linii 142, 219 oraz 702.

Warszawa

Ciało kobiety w Kanale Żerańskim

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych z Kanału Żerańskiego wyłowiono zwłoki kobiety. Znana jest już jej tożsamość.

Warszawa

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Trakcie Lubelskim

Od najbliższej środy niemożliwy będzie przejazd Traktem Lubelskim. Zablokowanie ruchu jest konieczne ze względu na realizowane prace nad nowym rondem.

Warszawa

Pożar w Instytucie Geodezji i Kartografii

W siedzibie Instytutu Geodezji i Kartografii w Warszawie wybuchł dziś rano pożar. Ogień pojawił się w magazynie.

Warszawa

Trafił „szóstkę”

We wtorkowym losowaniu lotto mieszkaniec Warszawy trafił „szóstkę”.

Warszawa

23 przedsiębiorstwa chętne dokończyć Południową Obwodnicę Warszawy

Ogłoszony przetarg, w ramach którego ma zostać wyłoniony wykonawca odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy przyciągnął sporo chętnych firm, które wykazały zainteresowanie realizacją inwestycji.

Warszawa

Dwa tramwaje uległy zderzeniu

Do wypadku doszło we wtorek w godzinach wieczornych w rejonie Pragi Północ.

Warszawa

Koniec nielegalnych reklam w stolicy

Po raz kolejny podjęta zostanie walka z nielegalnymi banerami i plakatami, jakie rozsiane są na terenie Warszawy.

Reklama