Warszawa - Niedziela, 07.09.2025 / Imieniny: Melchiora, Reginy, Ryszardy
Reklama

Mistrzostwa Świata w żużlu na PGE Narodowym

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Najlepsi żużlowcy świata przyjadą do Warszawy, by walczyć o punkty w Mistrzostwach Świata. W sobotę, 17 maja, na PGE Narodowym odbędzie się turniej 2025 Orlen Oil FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Pierwszy wyścig zaplanowano na godzinę 19:00. Organizatorzy zachęcają kibiców do skorzystania z komunikacji miejskiej – to najszybszy i najwygodniejszy sposób dotarcia na stadion. Najlepiej wybrać metro, które kursuje co kilka minut. W pobliżu PGE Narodowego zatrzymują się także pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich, a przez most Poniatowskiego regularnie jeżdżą autobusy i tramwaje.

W dniu wydarzenia częściej kursować będą m.in. tramwaje linii 7. Aktualne rozkłady i połączenia dostępne są na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie organizowane jest od 2015 roku. Do tej pory sześciokrotnie Polakom udawało się zajmować miejsca na podium. W 2015 roku Jarosławowi Hampelowi (3 m), w 2017 i 2018 Maciejowi Janowskiemu (2 m) oraz w 2019 roku właśnie Patrykowi Dudkowi (3 m) i Bartoszowi Zmarzlikowi 2023 (3 m) i 2024 (2 m).

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Od dziś roboty budowlane w rejonie Białołęki

WARSZAWA. Ekipa robotnicza zajmuje się wyrównywaniem powierzchni ulic. Są utrudnienia w płynności jazdy.

Warszawa

Wypadek auta z materiałami radioaktywnymi

WARSZAWA. Kilka godzin nieczynny był przejazd odcinkiem drogi krajowej nr 50. Funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku, w którym uczestniczył pojazd osobowy i ciężarówka transportująca materiały radioaktywne.

Warszawa

Dachowanie Nissana na moście Gdańskim

WARSZAWA. Na moście Gdańskim doszło do dachowania pojazdu osobowego marki Nissan. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze.

Warszawa

Już niedługo na rynek w Warszawie wrócą ogródki gastronomiczne

Póki co trwają nabory wniosków. Chętnych nie brak.

Warszawa

Kilkanaście wypadków, jedna ofiara śmiertelna i ponad 120 kolizji

Policja przedstawiła raport dotyczący sytuacji na drogach w regionie w trakcie świąt wielkanocnych.

Warszawa

Znaleziono przedmioty pochodzące z czasów przedwojennych

Na niesamowite znalezisko natrafiono w rejonie ul. Wiejskiej w Warszawie.

Warszawa

Warszawskie lotnisko wprowadza 23 nowe kierunki lotów

W sezonie wakacyjnym pasażerowie warszawskiego lotniska będą mogli skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty proponowanej przez port Chopina.

Warszawa

Inwestycja w ekologię. Zmodernizują spalarnie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania planuje zmodernizować spalarnię.

Reklama