Warszawa - Czwartek, 30.10.2025 / Imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda
Reklama

Mieli ugasić pożar altanek, natrafili na pocisk artyleryjski

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl
Do nietypowego zdarzenia doszło w rejonie Dworca Wschodniego. Strażacy zjawili się, aby ugasić palące się altanki. Podczas akcji odnaleźli pocisk artyleryjski.

W ogniu stanęły dwie altanki. Przybyli na miejsce funkcjonariusze straży pożarnej przystąpili do standardowej akcji gaszenia pożaru. Wtedy natrafili na niecodzienne odkrycie – pocisk czołgowy. Wezwani zostali saperzy, którzy zajęli się znaleziskiem strażaków.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Zmiany w rozkładach jazdy PKP

Od niedzieli obowiązują nowe rozkłady jazdy dla wybranych linii PKP.

Warszawa

Ponad 180 mln zł na ścieżki

WARSZAWA. Kwota 186 mln zł zostanie przekazana na realizację ścieżek rowerowych na terenie Mazowsza.

Warszawa

Wypadek na Woli

WARSZAWA. Dwie osoby zostały ranne na skutek zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj rano.

Warszawa

W tym miesiącu zamknięcie warszawskiego muzeum. Którego?

WARSZAWA. Zamknięta zostanie placówka Muzeum Kolejnictwa, która znajduje się na warszawskiej Woli.

Warszawa

Kilkadziesiąt przypadków zachorowań na świńską grypę

WARSZAWA. W samej Warszawie zdiagnozowano ponad 30 przypadków obecności wirusa AH1N1.

Warszawa

Zmiany w kursach pociągów Kolei Mazowieckich

WARSZAWA. Zmieniają się kursy pociągów Kolei Mazowieckich relacji Skarżyska Kamienna, Małkinia i Działdowa.

Warszawa

Wypadek przy al. Krakowskiej. Opel uderzył w znak drogowy

WARSZAWA. Wczoraj, ok. godz. 16, doszło do kolizji w rejonie al. Krakowskiej. Okazało się, że kierująca wjechała w sygnalizator i uderzyła w znak drogowy.

Warszawa

Zamordowano 41-latkę. Konkubent odciął partnerce głowę

WARSZAWA. Mężczyzna winny makabrycznego mordu przyznał się do obcięcia głowy konkubinie. Za dokonany czyn grozi mu dożywocie.

Reklama