Warszawa - Czwartek, 11.09.2025 / Imieniny: Jacka, Dagny, Prota
Reklama

Marki w pierwszej strefie biletowej

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

WARSZAWA. Teren Marek został uwzględniony w pierwszej strefie biletowej. To oznacza, że wkrótce pojawią się nowe numery wybranych linii autobusowych.

 

Sama zmiana numeracji to jednak nie wszystko, co wiąże się z włączeniem Marek do pierwszej strefy biletowej. Poza tym, pasażerowie kursujący autobusami z tego obszaru będą mogli kupować tańsze bilety.

 

Decyzję o włączeniu Marek do pierwszej strefy biletowej podjęto podczas posiedzenia Rady Miasta Warszawy wczoraj. Ustalone w czwartek zmiany zaczną oficjalnie obowiązywać wraz z początkiem listopada bieżącego roku.

 

Zgodnie z nowym porządkiem, autobusy o numerach zaczynających się na cyfry 7 i 8 będą zastąpione standardowymi numerami zwykłych linii autobusowych.  I tak kolejno – linia numer 718 będzie kursowała jako autobus numer 140, linia 732 jako 240 a 805 jako 340.

 

Koszt biletów będzie natomiast wyglądał następująco:

 

110 zł – bilet miesięczny

280 zł  - bilet kwartalny

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Kolejny pożar mostu w Warszawie

Tym razem do wybuchu ognia doszło na w rejonie Marii Skłodowskiej-Curie.

Warszawa

Ogromne starty po pożarze mostu Łazienkowskiego

Niedawny wybuch pożaru na przeprawie Łazienkowskiej doprowadził do ogromnych strat. Zniszczenia są na tyle poważne, że konieczne będzie porządne odbudowanie obiektu.

Warszawa

Będzie pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej w miejscu pętlu autobusowej

Obiekt ma stanąć w rejonie Krakowskiego Przedmieścia, a dokładniej przy zbiegu ul. Focha i Trębackiej.

Warszawa

Zderzenie sześciu aut na Puławskiej

Utrudnienia trwały mniej więcej dwie godziny.

Warszawa

Nowe kursy tramwajów w związku z zamknięciem mostu Łazienkowskiego

Już od jutra linia tramwajowa nr 77 będzie kursowała dzień w dzień.

Warszawa

Przyczyny pożaru mostu Łazienkowskiego znane pod koniec tygodnia

Prawdopodobnie dopiero wtedy będzie wiadomo, dlaczego ogień rozprzestrzenił się na warszawskiej przeprawie.

Warszawa

Pociąg potrącił kobietę

PRUSZKÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem.

Reklama