Warszawa - Czwartek, 21.08.2025 / Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Reklama

Lotnisko Chopina z rekordową liczbą pasażerów

Dodano:

Fot. Archiwum wawa.net.pl
Fot. Archiwum wawa.net.pl

Warszawskie lotnisko w 2015 roku obsłużyło dokładnie 11 111 111 pasażerów. Tak dobrego wyniku port nie miał jeszcze nigdy.

To historyczny moment i rekordowa suma. Tylu pasażerów skorzystało z usług lotniska w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Szczęśliwą pasażerką, która została odprawiona jako 11 111 111 osoba w tym roku była Barbara Borkała. Kobieta leciała z Wiednia do Warszawy.

 

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Kolejny pożar mostu w Warszawie

Tym razem do wybuchu ognia doszło na w rejonie Marii Skłodowskiej-Curie.

Warszawa

Ogromne starty po pożarze mostu Łazienkowskiego

Niedawny wybuch pożaru na przeprawie Łazienkowskiej doprowadził do ogromnych strat. Zniszczenia są na tyle poważne, że konieczne będzie porządne odbudowanie obiektu.

Warszawa

Będzie pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej w miejscu pętlu autobusowej

Obiekt ma stanąć w rejonie Krakowskiego Przedmieścia, a dokładniej przy zbiegu ul. Focha i Trębackiej.

Warszawa

Zderzenie sześciu aut na Puławskiej

Utrudnienia trwały mniej więcej dwie godziny.

Warszawa

Nowe kursy tramwajów w związku z zamknięciem mostu Łazienkowskiego

Już od jutra linia tramwajowa nr 77 będzie kursowała dzień w dzień.

Warszawa

Przyczyny pożaru mostu Łazienkowskiego znane pod koniec tygodnia

Prawdopodobnie dopiero wtedy będzie wiadomo, dlaczego ogień rozprzestrzenił się na warszawskiej przeprawie.

Warszawa

Pociąg potrącił kobietę

PRUSZKÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem.

Reklama