Warszawa - Czwartek, 06.11.2025 / Imieniny: Feliksa, Leonarda, Melaniusza
Reklama

Konne przejażdżki po Starym Mieście

Dodano:

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay
 WARSZAWA. W weekend rusza konny omnibus.

 

Będzie to wakacyjna atrakcja Warszawy. Co weekend będzie można przejechać się po zabytkowym centrum stolicy. Konny zaprzęg będzie mógł wziąć jednorazowo 16 osób. Dodatkowo przewidziano udogodnienie w postaci przewodnika w języku polskim, niemieckim oraz angielskim.

 

To ile będzie kursów, nie zostało jeszcze ustalone. Zależeć będzie to między innymi od warunków atmosferycznych.

 

 

Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Nowa linia tramwajowa

WARSZAWA. Tramwaje Warszawskie przygotowują się do inwestycji zakładającej stworzenie nowej linii prowadzącej z Woli na Wilanów.

Warszawa

Na Woli znaleziono ludzkie szczątki

WARSZAWA. Przy ul. Młynarskiej , w opuszczonym budynku, znaleziono ludzki szkielet. Sprawą zajęła się prokuratura.

Warszawa

Pierwszy śnieg w stolicy

WARSZAWA. Dziś rano w stolicy było pierwsze opady śniegu.

Warszawa

Mandat dla policjantki za zbyt gwatłowny manerw radowiozem

WARSZAWA. Policjantka prowadząca radiowóz na czele kolumny jadącej na sygnale wczoraj przy ul. Radzymińskiej doprowadziła do wypadku drogowego.

Warszawa

Śmiertelny wypadek

WARSZAWA. Na wysokości lotniska w Modlinie najechały na siebie trzy samochody osobowe.

Warszawa

Wypadek na skrzyżowaniu Górczewskiej i Powstańców Śląskich

WARSZAWA. Doszło do zderzenia radiowozu z autem dostawczym.

Warszawa

Będzie nowoczesny zakład Kolei Mazowieckich

WARSZAWA. Jest plan stworzenia innowacyjnego zaplecza. Koleje Mazowieckie zapowiadają dużą inwestycję.

Warszawa

Protestowali przeciwko cyrkom ze zwierzętami

WARSZAWA. W stolicy odbyła się akcja protestacyjna przeciwko organizacji pokazów cyrkowych z wykorzystaniem zwierząt.

Reklama