Warszawa - Wtorek, 12.08.2025 / Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Reklama

Koniec wakacji, ciąg dalszy remontów

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Wiele już zrobiono. Sporo zostało jeszcze do wykonania.

Dużo warszawskich tras po gruntownych wakacyjnych remontach zostało już oddanych do użytku. Stolica jest bardziej przejezdna niż przed trzema miesiącami, kiedy większość inwestycji dopiero startowała. Mimo wszystko do zrobienia pozostało niemało. Wrzesień może być więc kłopotliwy zarówno dla zmotoryzowanych, jak również dla pieszych.

W planach jest wykonanie remontów polegających na odtworzeniu ulic po pracach nad II linią metra i to stanowi na chwilę obecną priorytet. Kontynuowane mają być roboty nad placem Wileńskim oraz ul. Świętokrzyską i Targową. Dodatkowo szykowane jest też intensywne działanie nad skrzyżowaniem ul. Wybrzeże Kościuszkowskie oraz Tamka. Sporo utrudnień czeka mieszkańców również na Bemowie, gdzie realizowane mają być prace nad skrzyżowaniem Górczewskiej i Powstańców Śląskich.

To tylko najważniejsze z remontów, jakie planowane są na bieżący miesiąc w stolicy. Więcej szczegółów na ten temat już niebawem.
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Pobił i okradł księdza

Napastnikiem okazał się 37-latek.

Warszawa

Spotkał mężczyznę, który był mu winien pieniądze. Został przez niego ugodzony nożem

Do zdarzenia doszło przy ul. Marymonckiej na warszawskich Bielanach. Obaj mężczyźni spotkali się zupełnie przypadkiem. 41-latek był winien pieniądze poszkodowanemu.

Warszawa

Nowy komendant stołeczny policji

Na stanowisko nowego komendanta stołecznego policji wybrany został inspektor Michał Domaradzki.

Warszawa

Przybędzie rowerów miejskich

Zwiększy się liczba stacji z rowerami miejskimi.

Warszawa

Wjeżdżał w samochody. Zniszczył dziewięć aut

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Woli.

Warszawa

Pościg za piratem drogowym

Policjanci ścigali mężczyznę jadącego motocyklem 160 km/h.

Reklama