Warszawa - Poniedziałek, 06.10.2025 / Imieniny: Artura, Brunona, Fryderyki
Reklama

Komunikacja miejska w czasie ferii

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
WARSZAWA. Przed nami ferie zimowe. Od 10 do 21 lutego uczniowie i studenci będą odpoczywać od nauki. W tym czasie wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego.
 
Pasażerowie nie powinni spodziewać się dużych zmian. Korekty będą dotyczyły głównie linii dedykowanych szkołom.
 
Od 10 do 21 lutego zawieszone zostaną kursy, które wykonywane są w dni nauki szkolnej przez autobusy linii: 115, 121, 150, 162, 211, 326, 401, 411, 504, 519 i 522, a linii 114 w dniach 11-17 lutego, kiedy przerwę w zajęciach mają studenci UKSW. Pod szkoły nie będą podjeżdżały też autobusy linii: 153, 163 i 164. Kursy te są specjalnie oznaczone w rozkładzie jazdy. Ponadto nie będą jeździły autobusy linii: 304, 314, 320, 323, 332 i 379.
 
W czasie ferii zmienią się także rozkłady tramwajów linii: 1, 9 i 31 oraz autobusów linii: 182, 340, 507, 523, E-2 i L20, a w dniach 8-23 lutego także 269. Nie będzie skróconych kursów linii 105 (Lazurowa – Rondo Daszyńskiego). Autobusy linii 154 będą podjeżdżały do Fortu Radiowo za linię 320, 201 będą jeździły trasą dnia świątecznego, a linii 339 będą kursowały tylko w godzinach szczytu. Metro i SKM będą kursowały bez zmian.
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Koniec z lewymi biletami

Prowadzone są prace nad lepszymi niż dotychczas zabezpieczeniami kart miejskich.

Warszawa

Warszawskie taksówki zmienią design

Będą bardziej rzucające się w oczy oraz spójne wizualnie.

Warszawa

Dziewięcioro rannych w wypadku w środku stolicy

Do zdarzenia doszło w samym centrum. Wśród poszkodowanych są dzieci.

Warszawa

Stolica zzielenieje

Już w ciągu kilku najbliższych lat przeprowadzone zostaną prace nad uatrakcyjnieniem terenów wokół Wisły.

Warszawa

Awaria sygnalizatora przy Wołoskiej

Non stop zielone światło mieli kierowcy.

Warszawa

Jutro zbiórka elektrośmieci

Zniszczone i stare urządzenia będzie można przynosić do 19 punktów zlokalizowanych na terenie całego miasta.

Warszawa

Pożar w centrum stolicy

Zapaliła się papa na dachu wieżowca Warsaw Spire.

Warszawa

Kolejne utrudnienia w ruchu na weekend

Od dziś blokada bocznej szosy Trasy Armii Krajowej.

Reklama