Warszawa - Piątek, 01.05.2026 / Imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira
Reklama

Kolejne utrudnienia w ruchu na weekend

Dodano:

Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Fot. Archiwum Wawa.net.pl
Od dziś blokada bocznej szosy Trasy Armii Krajowej.

Zamknięcie ruchu nastąpi równo o godz. 22. Nieczynny będzie w związku z tym przejazd między ul. Marymoncka i Gąbińska. Do ul. Broniewskiego będzie można się dostać szosą główną. Nie zostanie zamknięty wjazd przy ul. Słowackiego. Zmiany mają prawdopodobnie potrwać do sierpnia.

W najbliższą niedzielę zamknięty będzie także odcinek południowo-wschodni Trasy Armii Krajowej. Podobnie jak dziś, blokada wprowadzona zostanie o godz. 22. Jeden z pasów włączony będzie do ruchu w poniedziałek rano. Drugi z pasów jezdni będzie nieczynny do nocy. Nadal będą na nim kontynuowane prace.
 
 
Reklama

Pozostałe wiadomości z Warszawy

Warszawa

Drzewo przewróciło się na auta

W wyniku silnych wichur, jakie miały miejsce w Warszawie powalone zostało drzewo.

Warszawa

W wakacje roboty nad torowiskiem przy Powstańców Śląskich

Na najbliższy sezon wakacyjny zaplanowano prace nad stworzeniem fragmentu torowiska przy ul. Powstańców Śląskich.

Warszawa

Usterka pociągu Kolei Mazowieckich

Od rana zepsuty jest pociąg Kolei Mazowieckich. Awaria spowodowała zamieszanie wśród pasażerów.

Warszawa

Oficjalne oddanie do użytku odcinka A1

Na dzień dzisiejszy zaplanowano oddanie do użytku wykonanego już odcinka autostrady A1.

Warszawa

Zapadnięta studzienka przyczyną gigantycznych korków i kolizji

W wyniku zapadnięcia się studzienki na Trasie Armii Krajowej tworzą się gigantyczne korki. Zatory stały się powodem porannej kolizji.

Warszawa

Kolejne zmiany w kursach pociągów Kolei Mazowieckich

Przekształcenia w dotychczasowych rozkładach jazdy środków transportu Kolei Mazowieckich mają wynikać z remontów prowadzonych przez PKP.

Warszawa

Tragedia niedaleko Warszawy. Auto zderzyło się z Polskim Busem

W pobliżu Mławy doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Samochód osobowy uległ kolizji z autokarem Polski Bus.

Warszawa

Pod wpływem alkoholu wezwała policję i pogotowie

55-latka podwarzawskiej miejscowości Zakręt pod wpływem upojenia alkoholowego wezwała pogotowie i policję. Jak się okazało nie było żadnego zagrożenia.

Reklama